Siren wygląda o wiele lepiej z wyłączonym filtrem, który nakładał na ekran ziarno. Wielbiciele horrorów na pewno powinni się przyglądać tej produkcji. To może być jeden z ciekawszych tytułów tego typu, w które zagramy w najbliższej przyszłości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

 1. Zastanawiam sie czy Blood Curse pojawi sie również na klocka. Mam ochote na jakis schizofreniczny survival horror z jajem, a tu jedynie oprócz Alana Wake’a oraz SH5 (badz co badz niestety tandetnie zapowiadajacego sie) nie widze żadnych szans na przyszłość w tym gatunku, w przypadku X0. 🙁

 2. Zastanawiam sie czy pojawi sie również na klocka.

  Niestety na 95% Siren nie pojawi się na X0 :/PS> Zapomniałeś o Alone in the Dark. Akurat ta produkcja zapowiada się ciekawie.

  • PS> Zapomniałeś o Alone in the Dark. Akurat ta produkcja zapowiada się ciekawie.

   Gdybyśmy mieli iść tym tropem to musiałbym zapomnieć jeszcze o RE5 i Dead Space. Tyle, że te tytuły to raczej klasyczne „BOO!” survival horrory podczas gdy mi chodzi o stricte nastrojowe, schizofreniczne, psychologiczne survivale pokroju Silent Hill 1,2,3, ew Blair Witch czy wreszcie Forbidden Siren.

 3. Tyle, że te tytuły to raczej klasyczne „BOO!” survival horrory podczas gdy mi chodzi o stricte nastrojowe, schizofreniczne, psychologiczne survivale pokroju Silent Hill 1,2,3, ew Blair Witch czy wreszcie Forbidden Siren.

  Hmm nie grałem w Siren super długo, ale ten kawałek gry, który przeszedłem sugerował, że jest to właśnie klasyczny survival horror. Mało w nim „BOO!” a sporo walenie do siebie kilofami, okładania się pięściami itp. Nie wiem dlaczego uważasz, że tytuł ten jest „psychologiczny”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here