Wczoraj mogliście obejrzeć nowy zwiastun gry S.T.A.L.K.E.R: Call of Pripyat. Tytuł ten, podobnie jak nowa odsłona DiRT’a wspierać będzie DirectX w rewizji 11. W okolice Czernobyla wrócimy już w listopadzie, a już dziś możecie obejrzeć kolejny materiał wideo z tej produkcji. Trzeba przyznać, że (skażone) środowisko naturalne wokół elektrowni robi na nas spore wrażenie. Oglądajcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Ja również używam siódemki, już od maja (wersja RC) i po tylu latach wreszcie jakiś godny następca XP ;}Co do Stalkera: filmik już widziałem, był to bodajże pierwszy trailer, po tym, jak bitComposer zrobiło swój i nie przypadł za bardzo nikomu do gustu ;p Gra jak najbardziej pozycją obowiązkową, taki ‚must have’ dla ludzi lubiących klimat.

  2. Ja tam raczej nie nabiorę się na ten propagandowy,pokazujący dx666 itp. filmik,zachęcający do wydania kasy na karty z dx11,przy dopiero nabierającej prędkości dx10. Wróciłem do Zony(ot taki przypływ wspomnień po obejrzeniu filmu) bodajże wczoraj ,zainstalowałem ponownie CS+10 patch i również szybko się zawinąłem co dobiegający końca pasek „uninstala”- po przechodzeniu do Kordonu dostałem serię z tego CKM-u w plecy będąc już poza granica widoczności strzelca,praktycznie za budynkiem wojskowej placówki. . n/c. No i wróciły same złe bug- wspomnienia. . . No nie przeboleje tej cholernej gry i zmarnowanego potencjału i klimatu ,jako wielki fan gier tego klimatu nie wróże Zewowi P. nic dobrego,będzie milion postnuklearnych bugów,które nie zneutralizują żadne patche. Prędzej połowiczny czas rozkładu pierwiastków promieniotwórczych z Czernobyla dobiegnie końca niż oni zrobią z tego porządną grę bez bugów,a widząc wciąż te same lokacje,które swój debiut miały w SoC,to. . . achhh niech się ktoś weźmie do roboty i zrobi prawdziwego STALKERA 2 a nie robi dodatki zawierające parę piwnic więcej.

  3. Ja tam raczej nie nabiorę się na ten propagandowy,pokazujący dx666 itp. filmik,zachęcający do wydania kasy na karty z dx11,przy dopiero nabierającej prędkości dx10. Wróciłem do Zony(ot taki przypływ wspomnień po obejrzeniu filmu) bodajże wczoraj ,zainstalowałem ponownie CS+10 patch i również szybko się zawinąłem co dobiegający końca pasek „uninstala”- po przechodzeniu do Kordonu dostałem serię z tego CKM-u w plecy będąc już poza granica widoczności strzelca,praktycznie za budynkiem wojskowej placówki. . n/c. No i wróciły same złe bug- wspomnienia. . . No nie przeboleje tej cholernej gry i zmarnowanego potencjału i klimatu ,jako wielki fan gier tego klimatu nie wróże Zewowi P. nic dobrego,będzie milion postnuklearnych bugów,które nie zneutralizują żadne patche. Prędzej połowiczny czas rozkładu pierwiastków promieniotwórczych z Czernobyla dobiegnie końca niż oni zrobią z tego porządną grę bez bugów,a widząc wciąż te same lokacje,które swój debiut miały w SoC,to. . . achhh niech się ktoś weźmie do roboty i zrobi prawdziwego STALKERA 2 a nie robi dodatki zawierające parę piwnic więcej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here