Na początek samo cudowne „mięsko”, czyli pierwsze dziesięć minut z drugiego Wiedźmina. Obejrzymy sobie biednego, pokiereszowanego Geralta prowadzonego na przesłuchanie, a także zobaczymy całkiem spory fragment samej rozgrywki, a konkretnie walki. Warto jednak zaznaczyć, że to co możecie obejrzeć poniżej pochodzi z tak zwanej wersji „preview”, a więc nie do końca odzwierciedla to co ujrzymy już za miesiąc na sklepowych półkach. No dobrze, a co z tą wersją na konsole? Ploteczki o tym, że Witcher 2 jednak trafi na inne platformy niż PC krążą już od pewnego czasu. Nasz felietonista wspominał w marcu o ploteczkach dotyczących wersji na konsolę Xbox 360. Kilka dni temu natomiast w telewizji TVN CNBC w programie „Rynki dnia” Adam Kiciński z CDP stwierdził, że ich nowa gra została przygotowana z myślą o konsolach Xbox 360 i Playstation 3. Prezes wymigał się jednak od konkretów stwierdzając, że najlepszym miejscem na dyskusję o konsolowej wersji Wiedźmina 2 są nadchodzące targi E3.

Co z tego wyniknie? Zobaczymy. Na razie oglądajcie poniższy materiał i pamiętajcie, że premiera Wiedźmin 2: Zabójcy Królów już 17 maja.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

12 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy HUD się trochę zmieni. Szczerze powiedziawszy to wygląda nieco zbyt futurystycznie, bardziej pasowałby do ME. Walka wydaje się bez większych zmian w stosunku do poprzedniczki. Chociaż trochę brakuje tutaj skilla ze strony sterującego. Ciężko coś powiedzieć po takim malutkim kawałku, liczę mimo wszystko, że będzie trzymała klimat (co najmniej) jedynki. Przynajmniej można zeskakiwać z platform.

  2. Czekałem tylko aż Geralt wyszepcze „I’m Batman”. . . Ale ogólnie głosy brzmią całkiem dobrze. Inna kwestia, że coraz bardziej nie rozumiem strategii marketingowej CDP. Nie wiem, czy ta firma żyje w jakimś równoległym wszechświecie, czy jak, w każdym razie jest to dla mnie kompletnie nie do ogarnięcia. Co do HUD to jest flashowy (nie ma to jak Scaleform), wydaje się bardzo czytelny (w przeciwieństwie do tego z jedynki) i jest zwyczajnie ładny. Jak dla mnie nie wygląda zbyt futurystycznie, ale może to dlatego, że ja nie przepadam za „drewniano kamienno pergaminowym” stylem często spotykanym w grach fantasy. A tak poza tym szkoda, że filmik w takiej znaczko-pocztowej rozdzielczości.

  3. WTF? Developerzy/scenarzyści zrobili sobie z nas jaja, i pierwszą scenę W2 zrobili prawie identyczną jak W1? Ranny, ucieka w deszczu, w końcu pada na ziemię i traci przytomność, kamera na tło z widocznymi postaciami we mgle. Identyczne, tyle, że bez wstępniaka lektora na początku. Mam nadzieję, że zrobili to tylko po to, żeby sobie zażartować z ludzi, bo to wygląda jak by wyobraźni brakło na wstępie 😛

  4. Tak à propos klimatów fantasy, to w Karpaczu pod koniec marca znaleziono drewniany przedmiot, ani chybi wyglądający jak kostur maga, utrzymany w klimacie śródziemia :)Zobaczcie sami zdjęcie: http://www.jelonka. com/news,single,photos,arti. . . p,1#photosA tu cały news: http://www.jelonka. com/news,single,init,article,33133Może jak przenosili świątynię Wang do Karpacza, to coś zgubili po drodze 😉

    • Tak à propos klimatów fantasy, to w Karpaczu pod koniec marca znaleziono drewniany przedmiot, ani chybi wyglądający jak kostur maga, utrzymany w klimacie śródziemia :)Zobaczcie sami zdjęcie: http://www.jelonka. com/news,single,photos,arti. . . p,1#photosA tu cały news: http://www.jelonka. com/news,single,init,article,33133Może jak przenosili świątynię Wang do Karpacza, to coś zgubili po drodze 😉

      E, dobrego loota mieli chłopaki.

  5. Walka w Wiesiu 2 jest słaba i kiedy w końcu przestaną lecieć w wała z tymi konsolowymi wersjami? Ja najchętniej kupiłbym Wiedźmina 2 na Ps3 i co wyjdzie na Pc kupię bo chcę zagrać a potem zapowiedzą na konsole to mnie trzaśnie coś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here