Zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi szkicami koncepcyjnymi z kolejnej odsłony przygód Lary Croft.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Że niby nowy Tomb Raider ma być horrorem ?Forbidden Siren + jakaś kobyła ?Jak widać $quare-Enix idzie na całego :(A sama akcja nowego Tomb’a ma się rozgrywać na tajemniczej japońskiej wyspie . . . To ja podziękuje.

  2. Hmmmmm, no artwork samej Lary o dziwo bardzo mi się podoba. Reszta pozostawia wiele do życzenia. Nie wieszajmy jednak od razu psów. Seria wymaga poważnych zmian, ponieważ temat został już wyeksploatowany ja żaden inny. Byle by tylko nie było straszliwych grzybków-ninja i potworów-galaretek.

  3. Mysle, ze nowe spojrzenie na przygody pani Croft dodadza grze wiele atutow. Sama Lara ? no coz jak zwykle wyglada coraz lepiej. . . „kwintesenca kobiecosci to Monica Belucci”

  4. Przyznajmy się do tego. W serii TR tego jeszcze nie było 🙂 Nie strzelała z łuku ani nie jeździła na koniu. A sama Lara już nie taka cukierkowata, bliżej do Robin Hooda (?). Ciekawe!

  5. Tomb Raider 9. . . czy może . . . 10?Policzmy po kolei jak to było:1. Tomb Raider (+ dodatek)2. Tomb Raider 2 (+ dodatek The Golden Mask)3. Tomb Raider 3 (+ dodatek Lost Artifact)4. Tomb Raider Lost Revelation5. Tomb Raider Chronicles6. Tomb Raider Angel of Darkness7. Tomb Raider Legend8. Tomb Raider Anniversary9. Tomb Raider UnderworldWięc logicznie rzecz biorąc jest to Tomb Raider nr 10, chyba że ktoś liczy „jedynkę” i Anniversary jako jedną grę. Pozdrawiam wszystkich fanów Laury, która od ostatnich trzech części wróciła do świetnej formy.

  6. Jak dla mnie bomba. Nie wiem czemu wszyscy boją się zmian, nie ważne czy na lepsze czy gorsze, zmiany są konieczne. Zrobią „powrót do korzeni” to będzie „wtórnie” i „to już było”. Zmienią styl gry to będzie „to nie ten sam Tomb Raider”, „zniszczyli serię” itp. . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here