Zaledwie wczoraj pojawiła się oficjalna zapowiedź Halo Legends – anime składającego się z siedmiu odcinków i bazującego na popularnej serii Bungie Software. Dziś mamy okazję zaprezentować pierwszy zwiastun tej produkcji. Dla przypomnienia: zostanie ona stworzona wspólnymi silami firm Bones, Casio Entertainment, Studio4 C, Production I.G. i Toei Animation. Premiera już jesienią tego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  • osobiście rzygam już wszelkiej maści anime, to mogę z powodzeniem dopisać do tej listy.

   Dlaczego w każdym temacie związanym z moją ukochaną japońską kulturą są wpisy całkowicie ją przekreślające. To tak jakbym pisał w newsach o grach sportowych albo wyścigowych „Rzygam już takimi grami”. Nie robię tego jednak, bo wiem, że został bym zbesztany przez ludzi naprawdę dobrze bawiących się przy takich produkcjach, a nie jest to mała grupka. Przekreślanie całego gatunku; to dla mnie zbyt wiele 😉 ——Co do samego anime; Studia za nie odpowiedzialne mają na swoim koncie wiele udanych produkcji; z drugiej jednak strony za mocno widać tu „amerykańskie” korzenie master chiefa. Kreska chwilami przypomina amerykański komiks, a 3D wygląda paskudnie. Zrobili by porządne 2D; dali Japończykom wolną rękę, może coś by z tego wyszło. Teraz jednak jestem sceptycznie nastawiony do całego pomysłu. Peace and Love

   • Dlaczego w każdym temacie związanym z moją ukochaną japońską kulturą są wpisy całkowicie ją przekreślające. To tak jakbym pisał w newsach o grach sportowych albo wyścigowych „Rzygam już takimi grami”. Nie robię tego jednak, bo wiem, że został bym zbesztany przez ludzi naprawdę dobrze bawiących się przy takich produkcjach, a nie jest to mała grupka. Przekreślanie całego gatunku; to dla mnie zbyt wiele 😉 ——Co do samego anime; Studia za nie odpowiedzialne mają na swoim koncie wiele udanych produkcji; z drugiej jednak strony za mocno widać tu „amerykańskie” korzenie master chiefa. Kreska chwilami przypomina amerykański komiks, a 3D wygląda paskudnie. Zrobili by porządne 2D; dali Japończykom wolną rękę, może coś by z tego wyszło. Teraz jednak jestem sceptycznie nastawiony do całego pomysłu. Peace and Love

    Pisze tak bo po bardzo udanych produkcjach z „gatunku” świat zalewa fala gniotów takich że aż głowa boli i wg mnie halo wpisuje się lekką ręką w ten nurt.

 1. dużo lepiej i ciekawiej prezentuje się to w 3d niż w klasycznym 2d. Ciekawe czy twórcy pomieszają te 2 style i jaki będzie efekt końcowy.

 2. Microsoft jest geenialny. To jest dlugoplanowy proces rozkochiwania japonczykow w serii Halo ktora jest na xboxa. Jesli polubia anime o masterchiefie to sukces konsoli w Japoni bedzie przypieczetowany wraz z nastepna czescia Halo. SONY pod wzgledem marketingowym odstaje o mile swietlne od Microsoftu. Naprawde mysle, ze Microsoft daje sobie rade w sposob niesamowity.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here