[INFORMACJA PRASOWA] Święta Bożego narodzenia to cudowny czas spotkań z rodziną, błogiego spokoju, objadania się przy stole i odpakowywania znalezionych pod choinką prezentów. Te zresztą nie tylko się otrzymuje, ale – i uwaga, tutaj wariant dla osób, które już nie wierzą w Świętego Mikołaja – także daje. Dlatego w tym numerze nasi redaktorzy uciekają w atmosferę szału przedświątecznych zakupów przygotowując dla Was listę rzeczy, które na pewno sprawią radość Waszym bliskim. A i także takie, o których warto prosić Mikołaja w liście.

Ponadto standardowo otrzymujecie sporą porcję recenzji gier, książek, filmów, sprzętu i (nowość!) muzyki. Nasi redaktorzy sprężali się jak tylko mogli, a to właśnie po to, by kolejny raz obalić mit, że ziny serwują tekst z opóźnieniem. Pamiętacie jeszcze nasze pierwsze w kraju recenzje El Matador i Reservoir Dogs? Obiecujemy, że w nadchodzącym roku 2007 będziemy sprawiać Wam jeszcze częściej takie niespodzianki.

Tak, oczywiście będziemy grać z Wami kolejny rok, wszystko wskazuje na to, że równie silni, a być może silniejsi – bo co cieszy – nasza oglądalność również drastycznie idzie w górę. Cieszymy się, że doceniacie nasze comiesięczne trudy. Na sam koniec w imieniu całej redakcji Playback.pl chciałbym życzyć Wam jak najbardziej udanych Świąt oraz dużo, dużo szczęścia w nadchodzącym, 2007 roku!

PS. Szczególnej uwadze polecamy teksty o świątecznych gadżetach, grach i prezentach!

Jaka gra na gwiazdkę?
Świąteczne gadżety

A także pierwszą w kraju recenzję najnowszych przygód Raymana.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here