Wczoraj na łamach Valhalli pojawiła się mocno podejrzana, aczkolwiek ciekawa informacja. Donosiliśmy o niejakim Gamer Forku, który usiłował przekonać społeczność Twittera, że wie, co gigant z Redmond zaprezentuje na tegorocznym Electronic Entertainment Expo. Wśród jego rewelacji znalazły się między innymi informacje o Metal Gear Solid 4 na X360, czy nowym kontrolerze-kamerze, Xbox Fluid.

Na oficjalne dementi ze strony Microsoftu nie trzeba było szczególnie długo czekać. W imieniu amerykańskiej korporacji przemówił Aaron Greenberg: „Mogę potwierdzić, że ta informacja jest zupełnie nierzetelna i nawet nie zbliża się do naszych planów na E3. Nie można wierzyć we wszystko, co się przeczyta, ale zabawnie jest widzieć ludzi próbujących zgadywać co zostanie pokazane i jesteśmy podekscytowani tym, że już 1 czerwca podzielimy się ze wszystkimi prawdziwymi informacjami”.

To chyba raz na zawsze ucina spekulacje dotyczące ostatniej odsłony przygód Solid Snake'a i jej ewentualnego pojawienia się na platformie Microsoftu. Chociaż, znając życie, przed następną dużą imprezą branżową znowu ktoś wyskoczy z podobnymi informacjami jak Filip z Konopi i cyrk zacznie się od nowa.

Nie ma jednak co wybiegać zbyt daleko w przyszłość, bowiem najważniejszy event w świecie elektronicznej rozrywki zbliża się wielkimi krokami. E3 rozpocznie się już na początku czerwca, a jednym z pierwszych ważnych wydarzeń tych targów będzie właśnie konferencja prasowa giganta z Redmond.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. to było pewne sony nie morze stracić swoich skarbów a co dopiero metal gear solid 4 jednego z bogów sony do puki nie pojawi się GOD OF WAR 3 boga nad bogami

    • to było pewne sony nie morze stracić swoich skarbów a co dopiero metal gear solid 4 jednego z bogów sony do puki nie pojawi się GOD OF WAR 3 boga nad bogami

      MGS 4 bedzie jest i zawsze byl na PS to jego dziecko 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here