Zaczniemy od dwóch wersji demonstracyjnych bo pewnie tego typu materiałów najbardziej wyglądacie. Pierwsza z nich to demo dobrze już znanego użytkownikom pecetów i Xboxów 360 Colin McRae DIRT. Warto poświęcić te kilka chwil by zobaczyć jak Latający Szkot prezentuje się na Playstation 3. Drugie demo może już nie trafić w gusta Polaków. Jest to uwielbiany w USA amerykański football a konkretniej NCAA Football 2008.

Kto nie lubi biegać z jajowatą piłką zawsze może się zaznajomić z doskonale zapowiadającym się Folkore czy mogącym sprawić miłą niespodziankę Timeshift. Te dwie gry doczekały się nowych zwiastunów filmowych. Dołącza do nich coś, czego nie powinniście przegapić a mianowicie druga część animacji Heavenly Sword oraz druga część „Heavenly Sword – Making Of”.

Ostatnie nowości to już zwiastuny filmów kinowych. Wśród trzech klipów znajdziemy takie tytuły jak The Brothers Solomon, Wall E oraz Lives of Others. Oferta na ten weekend nie jest może szokująco dobra, ale liczymy, że jest to przedsmak wszystkich znakomitych kąsków, które trafią tam niebawem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ja juz porownywalem do wersji PC ta z X’a. C2D, 2GB RAM, 8600GT@GTS. Wersja PC ledwo zipala na moim sprzecie, zeby gra chodzila w miare plynnie musialem tak obnizyc ustawienia ze wygladala 2x gorzej jak ta z X’a. Mnie bardziej interesuje porownanie X360 – PS3. No i pytanie jak obsluga G25 na PS3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here