Oto co znaczy mieć dobrze rozwiniętą usługę sieciową. Ciesząca się dużą popularnością, zeszłoroczna relacja z targów E3 po raz kolejny zawita na Xbox Live. Na Rynku znajdziemy najświeższe materiały prosto z tegorocznych targów. Oczywiście ograniczą się one do produkcji sygnowanych logiem firmy z Redmond. Jeśli łącza internetowe nie ugną się pod naporem tysięcy użytkowników pragnących zobaczyć świeży materiał filmowy to na Xbox Live zobaczymy materiały filmowe, dema, tematy i gamer pictures z następujących gier: Ace Combat 6, Assassin's Creed, BioShock, Blue Dragon, Burnout Paradise, Call of Duty 4, FIFA 08, Guitar Hero III, Lost Odyssey, Madden NFL 08, NCAA Football 08, Need for Speer: ProStreet, Project Gotham Racing 4, The Simpsons Game, Tiger Woods PGA Tour 08 oraz WWE SmackDown vs Raw 2008.

Samych tytułów jak widzicie jest całkiem dużo. Liczymy jednak na to, że Microsoft zapowie jakieś nowe produkcje. O wszystkich wymienionych grach wiemy już od dłuższego czasu. Nieznane jeszcze produkcje mogą zostać zapowiedziane podczas konferencji Microsoftu, która odbędzie się już dziesiątego lipca. Materiały wideo z tego wydarzenia również znajdą się na Xbox Live Marketplace. Sama akcja „Bringing It Home” zacznie się właśnie dziesiątego dnia tego miesiąca a zakończy w piątek trzynastego lipca. Przyszykujcie sobie wolne miejsce na dysku konsoli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Swietne posuniecie M$ z tym „Bringing It Home”, nie trzeba wypatrywac nowosci na sieci tylko spokojnie na konsoli dodac do sciagania i po dluzszej chwili zobaczyc wszystko to co najlepsze dla X’a. Mi oprocz trailerow marzy sie demo Assasin’a albo Ace Combat 6 (bo nie moge uwierzyc ze bedzie wygladal tak jak na screenach :).

  2. Wojtczak – raczej watpie. Rockstar Games calkiem niedawno udostepnilo drugi filmik z najnowszego Grand Theft Auto, wiec kolejne materialy poswiecone tejze produkcji pozostawic mozna w sferze marzen 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here