Firma, którą pamiętać będą gracze z wieloletnim stażem po raz kolejny próbuje podbić rynek elektronicznej rozrywki. Commodore w roku 2007 skupiać będzie się na produkcji komputerów osobistych przeznaczonych do grania. A już myśleliśmy, że doczekamy się czegoś nowego, innowacyjnego.

Pierwsze pecety z logiem popularnego „komodorca” zobaczymy na targach CeBIT piętnastego marca tego roku. Produkt zapowiedział już szef Commodore Gaming, Bala Keilman. Wiadomość o wskrzeszeniu legendarnej marki skomentował w ten sposób „25 lat temu, Commodore wypuściło na rynek najbardziej popularny komputer osobisty końca dwudziestego wieku – C64. Dla wielu milionów osób na całym świecie zdefiniował on wczesne przeżycia związane z grami komputerowymi. Jesteśmy zaszczyceni i podekscytowani możliwością przywrócenia tej marki społeczności graczy. Dzięki tej nadzwyczajnej maszynie napiszemy nowy rozdział w jej historii. Jesteśmy pewni, że dostarczy ona graczom to, czego chcą i potrzebują”. Szczegółów dotyczących tego projektu możemy się spodziewać już na dniach. Valhalla z całą pewnością poinformuje was o wszystkim o czym warto będzie wiedzieć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. bicie piany i wskrzeszanie trupa – to bedzie nic innego jak kolejna firma skladajaca PCty typu Alienware, czyli wszystko co naj i ceny tez naj. Leipej by zrobili gdyby wypuscili nowa konsole pod ta marka.

  2. cherub -> niestety to prawda, szkoda wielka, że szefowie commodore podejmują takie kroki, dajcie tej wielkiej marce odejść z godnością.

  3. „digital_cormac” dokładnie ! Commodore miało już swoje 5 minut chwały i dajmy jej spokój. Zresztą nie mają szans z dziesiejszą konkurencją. Jak by stworzyli coś na wzór Mac’a czy konsoli. . . chociaż nie dajmy tej marce spokój.

  4. Marzenie- Konsolokomputer Klawiatura mysz, lecz bebechy konsoli :)Rzeczywistość- fikuśne obudowy do kompa. . .

  5. m461k – to marzenie o konsolokomputerze moze sie ziscic, w koncu PS3 mialo komputerem yc :PJak sie glebiej zastanowic – PS3 (gry) linux na nim (progz) i tv hd w ktorym rozdzielczosc juz nie zostaje az tak w tyle w stosunku do monitora – czym to rozniloby sie od tego, czym kiedys byla Amiga w stosunku do PC (gdy ten uzywal gora VGA) ?Zamknieta architektura zabila amige, ale to byly inne czasy, czasy ciaglej rewolucji , a teraz? Po co kupujesz nowego PC ? Do gier i zeby nowy Win lepiej chodzil. A za jakis czas HDTV sie upowszchni (ile -5 lat ?) i wtedy wada konsoli – kiepska rozdzielczosc zupelnie pojdzie w zapomnienie. Jeszcze wroca czasy domowych konsol-komputerow o zamknietej architekturze, zobaczycie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here