Kolejny mecz w ramach WGTour SteelSeries World Cup Edition 2 już jest za nami. W spotkaniu tym przyszło nam się zmierzyć z reprezentantami Australii, którzy byli równie zmotywowani jak my. Jednakże to rywale byli pełni obaw gdyż Pol-Team był faworytem spotkania. Udowadnialiśmy to w każdym meczu, ostatecznie wygrywając 5:0.

Byliśmy zdecydowanymi faworytami meczu Polska – Australia i nie zawiedliśmy. (…) Przed meczem miałem nadzieję, że w lineupie rywali pojawią się Legionnaire, Gabriel oraz Freezer, co miało gwarantować dobre gry. Jednak nie ma, co narzekać, bo nie sądzę, by wynik dzięki ich obecności uległ zmianie. Byłoby po prostu ciekawiej dla oka” powiedział kapitan reprezentacji Polski Piotr Cyrek.

W kolejnym meczy przyjdzie nam zmierzyć się z teamem Francji. Warto dodać, że dzięki temu zwycięstwu Polska umocniła się na pierwszej pozycji w rankingu reprezentacji narodowych GosuGamers.net, któremu przewodzi z 87% zwycięstw i bilansem (47-7).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. „W spotkaniu tym przyszło nam się zmierzyć z reprezentantami Austrii””„Byliśmy zdecydowanymi faworytami meczu Polska – Australia i nie zawiedliśmy”Coś mi tutaj nie gra, no chyba, że Austria i Australia to to samo ;)Co do newsa – pogratulować!

  2. Coś mi tutaj nie gra, no chyba, że Austria i Australia to to samo ;)Co do newsa – pogratulować!

    Ktoś tu śpi. Na całe szczęście zamówiliśmy już cały kontener kawy dla Marcina.

  3. Ta śmiesznie by było gdyż koreańce nie uczestniczą w WGT WC, bo to dla nich za małe wyzwanie=strata czasu grać z takimi reprezentacjami:D(w tym z naszą:P)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here