INFORMACJA PRASOWA

Podczas tych największych targów gier komputerowych w Europie, odbyły się także oficjalne Mistrzostwa Europy w grach – European Nations Championship. Gracze z Polski rywalizowali w grze Counter Strike, a ich bezpośrednimi rywalami podczas tych finałów były reprezentacje Niemiec, Norwegii, oraz Danii.

W skład narodowej reprezentacji Polski wchodził mix graczy z zespołów PGSPokerStrategy.com, oraz UNITED. Nasza, od teraz już złota piątka:

Filip „neo” Kubski (PGS Gaming)
Łukasz „LUq” Wnęk (PGS Gaming)
Wiktor „TaZ” Wojtas (PGS Gaming)
Adam „rulon” Wiśniewski (UNITED)
Tomasz „SHEEN” Kacprzak (UNITED)

podczas całych rozgrywek nie oddała ani jednej mapy, dominując całe rozgrywki i odprawiając w finale Niemców wynikiem 16:4 !

Jest to niewapliwie kolejny sukces naszych graczy w dziedzinie gier komputerowych. Po wielkich wygranych zespołu PGSPokerStrategy.com w rozgrywkach klubowych, pokazaliśmy że także nasza reprezentacja jest kimś z kim należy się liczyć.

Naszym reprezentantom należą się ogromne brawa za wszystkie dotychaczoswe osiągnięcia. Jeśli chociaż nie w piłce nożenej, to pozostaje nam z nadzieją wypatrywać na kolejne złote medale które trafiają do Polski w grach komputerowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. No i gratulacje! Oby tak dalej! Jak tak dalej pojdzie, to za pare lat nawet w Starcrafcie bedziemy wygrywac z Koreancami 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here