Wojny konsol to coś, co tygryski lubią najbardziej. Ze zmagań current genów już jakiś czas temu odpadło Nintendo Wii, jednak każda możliwa okazja jest dobra do sprzeczek pomiędzy posiadaczami PlayStation 3 i Xboksów 360. Serwis GameTrailers opublikował nowy materiał z Borderlands, w którym porównane są nagrania z konsol Sony i Microsoftu. Która prezentuje się lepiej? Oceńcie sami:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Nie widzę żadnej różnicy. Może oprócz tego że gdy pokazują chatkę, na PS3 wydaje się być gra nieco jaśniejsza i ciut mniej rozmyta, ale to tylko moje wrażenie. Sądzę że gry na obu konsolach prezentują się jednakowo.

  • Nie widzę żadnej różnicy. Może oprócz tego że gdy pokazują chatkę, na PS3 wydaje się być gra nieco jaśniejsza i ciut mniej rozmyta, ale to tylko moje wrażenie. Sądzę że gry na obu konsolach prezentują się jednakowo.

   Ech, musiał się trafić ktoś normalny 😛 A tak liczyłem na flame ;)))Oczywiście żartuję, faktycznie większych różnic brak 🙂

 2. Gra na obu platformach wygląda tak samo. . . przeciętnie. Ale nie to się w Borderlands liczy – najważniejsze jest to, że gra po prostu wymiata jeżeli chodzi o grywalność; wygląda na to, że i długość rozgrywki będzie ponad przeciętna. Dla niezdecydowanych – polecam. Nie żałuje wydanych pieniędzy; chociaż na początku myślałem by poczekać na tańsze używki. . .

 3. Ha! Znowu liczniki szaleją 🙂 Gdyby nie news dot. MW2, ten byłby dzisiaj najczęściej wyświetlanym. Ja dodam od siebie tylko tyle: Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać 😉

  • Także żadnych różnic nie widzę. Nie mam konsoli wiec jestem obiektywny 😉

   Ja mam, ale też się staram 😉 Chyba że dyskusje toczę z siergiejem 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here