Nie możecie się doczekać europejskiej premiery tytułowej produkcji? Jeśli tak, to autorzy gry umilą wam czekanie na tę produkcję nowym materiałem filmowym, w którym objaśniono jakimi zasadami rządzą się starcia w ich dziele. Trwający trzy minuty plik wideo, jak zawsze znajdziecie pod treścią tej wiadomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Czekam na tę grę, ale tyyyyyle innych świetnych gier też bym chciał. FF XIII, God of War 3 (must have!), Bayonetta, Assassin’s Creed, Uncharted 2. . . łoj, i jeszcze kilka na które czekam bądź jeszcze nie grałem. Kupi mi ktoś? Katmaaaaay!! 🙂 Zrób jakiś konkurs, może uda mi sie znowu wygrać. Ale z czymś na PS3 ;P

  2. Zrób jakiś konkurs, może uda mi sie znowu wygrać. Ale z czymś na PS3 ;P

    Spróbujemy jakoś zaspokoić wasz growy głód, ale niczego nie możemy obiecać. Może w piątek, w weekendowym coś się pojawi?

  3. Zastanawiam sie miedzy tym a Finalem! Nie wiem co wybiore 8/Lipton a co z Heavy Rain? Tez wyglada na must have! Przynajmniej dla mnie razem z GoW 3!

  4. Jako że premiera WKC w lutym podobnie jak i Star Ocean 4 więc miałem pewien problem co wybrać, ale tak sobie pomyślałem . . . S-E olał posiadaczy PS3 wydając gwiezdny ocean najpierw na X360, więc teraz ja olewam S-E i kupię WKC zamiast SO4. Równowaga w przyrodzie musi być. A tak poza tym to wydawcy zdrowo pogłupieli wydając wszystko akurat w tym samym okresie.

  5. Pawelkrasz – Heay Rain mieści się w tym ‚łoj, i jeszcze kilka na które czekam bądź jeszcze nie grałem. ‚ 🙂 Ale też must have!Katmay – no i takie odpowiedzi lubie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here