O gustach nie powinno się dyskutować. Patrząc jednak na gry (a w zasadzie) grę, która zdominowała rozdanie nagród BAFTA musimy się zastanowić nad tym, co lubią mieszkańcy Wielkiej Brytanii. Wielkim wygranym jest zawodnik wagi superciężkiej, nokautujący w tym roku wszystkich rywali. Tym zawodnikiem jest rzecz jasna Nintendo. Ich Wii Sports wyjeżdża z Londynu z sześcioma nagrodami! Dzięki redaktorom serwisu Games Industry Biz możemy opublikować pełną listę zwycięzców. Oto ona:

Action and Adventure: Crackdown
Strategy and Simulation: Wii Sports
Sports: Wii Sports
Multiplayer: Wii Sports
Casual and Social: Wii Sports
Use of Audio: Crackdown
Original Score: Okami
Technical Achievement: God of War II
Artistic Achievement: Okami
Gameplay: Wii Sports
Innovation: Wii Sports
Story and Character: God of War II
Game: Bioshock
The Gamers' Award: Football Manager 2007 (PC)
BAFTA's „Ones to Watch”: Ragnarawk

Jak na dłoni widać tu dominację Nintendo i Sony. Czy waszym zdaniem poszczególne tytuły wygrały zasłużenie? Dajcie nam znać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. No cóż. To utwierdza mnie tylko w przekonaniu, ze BAFTA awards naprawdę nic nie znaczą :]. Na świecie nie ma prawdziwie „liczących się” nagród dla gier w różnych kategoriach które mogły by jakoś wpłynąć na rynek (tak jak Oskary dla Filmów). No chyba, że mowa tutaj o E3 Awards – chociaż i o nich ostatnio za dużo mówić nie można. . .

  2. mcg jeżeli do Crackdown, God of War2, Biochock trzeba Cię zmuszać siłą to może lepiej przejdź na stronę Nintendo, bo do PS3 wtedy całkowicie nie pasujesz :p

  3. Niema to tamto zawsze lepiej jest pograc w jakis hardcorowy tytul na ps3 albo xbox360 niz grac w jakies wii sports z grafiką jak na podkręconym dreamcastcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here