To właśnie od tej części jego wypowiedzi zaczniemy. Jego czyli pana Patricka Soderlunda. Człowiek ten odwiedził zakończone tydzień temu Electronic Entertainment Expo, na którym obejrzał to, co tworzą inne zespoły deweloperów. Soderlund zdradził między innymi, że Split/Second wygląda po prostu świetnie. Tą pozycją pracownik EA nie mógł się nacieszyć. Tu się zgadzamy. My również twierdzimy, że ten tytuł zapowiada się bardzo dobrze.

Co innego Soderlund miał jednak do powiedzenia na temat Blur od Bizarre Creations – twórców wybornego Project Gotham Racing. Bohater naszego newsa przyznał szczerze, że ta produkcja nie zrobiła na nim żadnego wrażenia. Generalnie Soderlund nie za bardzo wie czym dokładnie ma ona być. W tym przypadku powstrzymamy się od komentarza. Bizarre pokazało już, że potrafi stworzyć genialne wyścigi (patrz Project Gotham Racing 4). Jednocześnie firma tworzy też zupełnie przeciętne strzelanki (patrz The Club).

Zupełnie rozbroił nas jednak ostatni tekst pracownika EA. Soderlund twierdzi, że Forza Motorsport 3 to nic takiego. Jest on wręcz pewien, że Need for Speed: Shift zjada produkcję Turn 10 na śniadanie.

Nie chcemy w tej chwili krytykować nowej Potrzeby Prędkości, ale jesteśmy prawie pewni, że nie zbierze ona lepszych ocen od trzeciej Forzy. Ciekawe co na ten temat myślicie wy. Koniecznie dajcie nam znać czy pan Soderlund powinien zdjąć różowe okulary kiedy patrzy na produkcje swojej firmy czy też my powinniśmy powstrzymać się przed ocenianiem obu tytułów do czasu, gdy otrzymamy ich kopie recenzenckie.

Na koniec newsa zostawiliśmy sobie inną wypowiedź tego samego człowieka. Na łamach serwisu Videogamer przyznał on, że prace nad Mirror's Edge 2 już się rozpoczęły. Przy grze siedzi w tej chwili niewielki zespół i pomimo tego, że w chwili obecnej Soderlund nie może powiedzieć ani słowa na temat tego tytułu, to już teraz jest nim podekscytowany. My też! Wychodzi na to, że z niektórymi (mniej kontrowersyjnymi) wypowiedziami pracownika EA możemy się zgodzić. Jeśli i wy chcecie wiedzieć dlaczego ucieszyła nas ta zapowiedź, to zajrzyjcie do naszej recenzji Mirror's Edge. Tekst znajdziecie w tej części Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

    • Mirror’s Edge to po prostu cudo – niech dwójka tylko mu dorówna, a już będzie warta każdych pieniędzy 🙂

      ja jestem ciekaw jak będzie brzmiała ścieżka dźwiękowa dwójki. ta z jedynki to mistrzostwo jak dla mnie. ;p

  1. Siergiej, jedynka była świetna wiec 2 niech bedzie chociaż w połowie tak dobra. Jedna z najlepszych gier w jakie ostatnio grałem, obok Skate it! na wii, Assassina i Teraz Prototype.

  2. IMHO Split/Second będzie co najmniej dobrym tytułem. W końcu odpowiada za niego studio tworzące Pure. Czekam na te masę miodu i efektów specjalnych:D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here