Zdaje się, że ostatni raz oglądaliśmy obrazki z 2 Days to Vegas kiedy dinozaury chodziły po ziemi. Dziś mamy dla was sześć nowych, przepięknych screenshotów z gry. Nadchodzi pogromca GTA IV i jedna z najładniejszych gier na konsolach nowej generacji?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

15 KOMENTARZE

 1. Moze jak juz ludki naciesza sie ta piekna grafika „jak z filmu” to zaczna zwracac uwage na inne drobne szczegoly – na przyklad na zachowanie postaci, nienaturalne, bezcelowe lazenie z kata do kata, nonsensowne dialogi, przewidywalnosc i powtarzalnosc. Mowie tutaj o wszystkich grach 3D.

 2. Auotrzy gry mówią, że w chwili obecnej znajduje się w niej 50% wszystkich „graficznych fajerwerków”, które trafią do gotowego produktu. Hmm chyba wkrótce napiszemy PS3 i Xbox za słabe dla 2 Days to Vegas 😉

  • Hmm chyba wkrótce napiszemy PS3 i Xbox za słabe dla 2 Days to Vegas 😉

   Ja się nie zdziwię jeśli tak będzie 🙂 na szczęście za rok zmieniam kompa to wtedy może już spokojnie pogram w Crysis i 2 Days to Vegas 🙂 Swoją drogą przy takiej grafice wymagania będą wysokie. . .

   Moze jak juz ludki naciesza sie ta piekna grafika „jak z filmu” to zaczna zwracac uwage na inne drobne szczegoly – na przyklad na zachowanie postaci, nienaturalne, bezcelowe lazenie z kata do kata, nonsensowne dialogi, przewidywalnosc i powtarzalnosc. Mowie tutaj o wszystkich grach 3D.

   Dokładnie ja np. naciąłem się tak na nowego Soldier Of Fortune Payback, grafika ładna ale nic poza tym. . . oby w tym przypadku było inaczej bo niestaty producenci największy nacisk kładą na ładne mydlenie oczu cudowna cukierkową grafika zapominając o grywalności lepszej fizyce itp. . . a pomyśleć że kiedyś grałem w quake 1 w rozdziałce 320×240 i mi to nie przeszkadzało (eh szkoda że na rynku pojawiły się akceleratory graficzne 😉 ). . . pozdrawiam

 3. od kiedy to sa zdjęcia z gry? Te doszlifowane prerendery krążą po necie od pół roku. Zdjęcia z gry pojawiły się dwa dni temu i delikatnie mowiąc trochę różnią się od tych wyżej, oceńcie sami: http://www.ps3focus. nl/v3/nieuws/bekijk.php?id=8117a tutaj trailer pokazowy MCapture: http://www.ps3focus. nl/v3/nieuws/bekijk.php?id=8135

 4. Fajnie sobie wykombinowali z tym motion capturingiem. Coraz większy realizm w animacji mile widziany. Oby tylko techniczne aspekty tej gry nie okazały się jedyną zaletą.

 5. Mcg – być może jest tak jak mówisz. Ja wcześniej tych grafik nie widziałem. Widziałem za to, że na sajtach pojawiały się teraz. A na niderlandzkiej stronie do której podałeś link poza tym, że są grafiki inne nic nie piszą na temat tego, że to są prerendery. Przynajmniej nie w tym tekście:

  Zoals beloofd zou PSU. com vandaag met nieuwe informatie en screenshots komen. De nieuwe screenshots kunnen jullie alvast hier bekijken. Jammer genoeg zijn ze alleen veel van hetzelfde. Ook is bevestigd dat 2 Days to Vegas voor de PC en Xbox360 in december 2008 zal verschijnen. De PS3 versie zal in 2009 verschijnen. De reden daarvoor is simpel:”Resources,” said Tim Dvoskin, managing director at SteelMonkey. „We are too small to tackle everything at once. „Ook is beloofd dat de PlayStation 3 versie meer content zal bevatten. Verder meld PSU dat er morgen een video van 2 Days 2 Vegas verschijnt.

 6. katmay ja Tobie nic nie zarzucam, poprostu tamte zdjęcia to ściemy. Są zbyt ładne, te ostatnie pokazują prawidziwą grafę (jak sądzę, bo 100% pewności nigdy mieć nie można), ale przynajmniej tak wyglądają i ku mojemu zdziwienu ich poziom jest delikatnie mówiąc mizerny, a szkoda. WiP także jeszcze wszystko zmienić się moze.

 7. ale tragedii nie ma, textury w niskiej rozdzialce byly, dosc ladne obiekty, moze to low poly ?:P cholera wie jak wyciekl ten obrazek ( przynajmniej nie doczytalem )

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here