Już dziś druga część Mass Effect wchodzi na półki sklepowe w Stanach Zjednoczonych. W naszym kraju gra zadebiutuje w piątek, tak więc dla wszystkich nie mogących usiedzieć spokojnie bez kolejnej dawki ME, mamy kilka materiałów filmowych. Są to fragmenty z rozgrywki oraz zwiastun jednego z dodatków typu day-one DLC. Zapraszamy do oglądania:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

 1. Geoff z gametrailers okrzyknął ME2 growym „Avatarem”.

  I nikt jeszcze nie powiedział, że EA ma go w kieszeni?! Niesamowite. Jeśli jednak traktujesz gościa jak wyrocznię, to niech będzie, że jest Avatarem, Terminatorem i Titaniciem świata elektronicznej rozrywki.

  • I nikt jeszcze nie powiedział, że EA ma go w kieszeni?! Niesamowite. Jeśli jednak traktujesz gościa jak wyrocznię, to niech będzie, że jest Avatarem, Terminatorem i Titaniciem świata elektronicznej rozrywki.

   Ja już grałem wiec skłaniam się ku temu co napisał.

 2. Ja już grałem wiec skłaniam się ku temu co napisał.

  Grać to grałem już dość dawno temu, ale nie podzielam zdania pana G. Może jak przejdę całość to się „nawrócę”. Póki co dziwi mnie kierunek, w którym poszło BioWare.

 3. Growy Avatar? Znaczy ładnie wygląda, ale scenariusz i dialogi równie wiarygodne co w M jak Miłość? O nie, tylko nie ME 2 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here