Nowy Prince of Persia wygląda rewelacyjnie, ale nie do końca jesteśmy przekonani czy właśnie taka grafika powinna trafić do tej produkcji. Mimo to zachęcamy was do obejrzenia ostrych jak brzytwa obrazków z tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Krzysiek to spójrz na screeny i zobacz, że dzięki cell shading’owi ta gra wygląda bajecznie. Nie widze i niewyobrażam sobie, że ten tytuł mógłby wyglądać inaczej:/Nowy Książe Persji prezentuje się fenomenalnie, co w połączeniu (jak zwykle) z genialną animacją daje nam murownego hiciora;P

  2. Mi grafika pasi i to bardzo. Co innego mnie martwi. Za dużo tych wykosmosionych sztuczek magiczno-akrobatycznych. Za dużo magii, za mało (nad)zwyczajnej zwinności princa.

  3. Zgadzam się – wygląda niesamowicie i jak sam napisałem foty są „ostre jak brzytwa”. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale mimo wszystko lepszy klimat tworzyła moim zdaniem grafika chociażby w Piaskach Czasu. Trochę się z tego żółwie ninja dla 10cio latka robią z tym cel shading. PS> O! Właśnie dobrze, że Cujo o tym mówi – tej magii rzeczywiście sporo i ciągle jest to ta sama „niebieska gwiazdka”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here