Rival Swords na Wii, to w istocie odświeżone The Two Thrones – ostatnia część trylogii. Ubisoft pokusiło się jedynie o dodanie kontroli wiilotem. Trochę mało, ale gra wygląda ładnie. Jak ostatnio.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Nie wygląda lepiej niż na moim PC z GeForce’m 4 Ti. Myślałem, że to co widzę w grach na moim sprzęcie jest nie dziesiejsze a tu proszę – mam grafikę rodem z konsoli next-gen. Jedyna ciekawostka to sterowanie.

  2. W przypadku X360 i PS3 jedyna ciekawostka to lepsza grafika. Wobec czego zdefiniuj pojecie nextgen? Tyczy sie to jedynie grafiki?

  3. Widzę że w naszym kraju nadal ocenia się gry po grafice, polski gracz chyba spędził zbyt dużo czasu w erze PC;) Jesteśmy jednym z 2 krajów na świecie gdzie PSP sprzedaje się lepiej niż DS i pewnie będziemy jednym z nielicznych gdzie Wii nie będzie zbytnio popularne. . . ale to nie tylko nasza mentalność jest za to odpowiedzialna ale także polski dystrybutor Nintendo, o którym nie będę się tutaj wypowiadał bo za słowa jakie bym użył pod ich adresem pewnie zgarnął bym bana;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here