Tego dnia w Multikinie Złote Tarasy (sklep wielkopowierzchniowy przylegający do Dworca Centralnego) promowana będzie gra Prince of Persia. 13.12.2008 w godzinach od 13 do 15 macie szansę wejść w posiadanie albumów z grafikami poglądowymi z tej produkcji (tzw. artbooki). Chętni będą nawet mogli spróbować przebić się do aktora Macieja Zakościelnego, który w polskiej wersji językowej gry użyczył głosi głównemu bohaterowi gry. Komu uda się ta sztuka, ten na pewno wróci do domu z albumem podpisanym przez rodzimą gwiazdę.

Jeśli macie więc możliwość, to w sobotę pędźcie do centrum Warszawy. W Multikinie warto pojawić się jak najwcześniej. Dlaczego? Kończąc naszego newsa odpowiedzi na to pytanie udzieli pan Rafał Adasiak z polskiego oddziału Ubisoftu: „ Polskie biuro Ubisoft ma zaledwie kilkaset egzemplarzy. Chcemy, by jak najwięcej artbooków trafiło do fanów, stąd pomysł na spotkanie, podczas którego wręczymy im upominki i umożliwimy rozmowę z odtwórcą roli Księcia”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Jestem zwolennikiem starego Prince of Persia 1 i 2. Potem pierwsze nieudane proby przeniesienia w 3D kompletnie mnie zniechecily. Jednak Sands of Time i Warrior Within przykuly mnie do GameCube na dlugie godziny. Dwa trony juz mi sie nie podobaly i ta najnowsza odslona rowniez. Kwestia gustu jak to mowia, ale jak dla mnie ostatnie 2 czesci sa przekombinowane.

  2. Ja dokładnie uważam na odwrót axi0mat: moim zdaniem najlepsze z 3D to były właśnie Two Thrones i właśnie najnowsza część. TW przeszedłem całe i muszę powiedzieć, ze wsiąkłem w to do końca- zdecydowanie jedna z lepszych gier w jakie grałem. Ta część przykuła moją uwagę, zbiera niezłe oceny, więc pewnie się skuszę. Sam wypad do Złotych Tarasów chyba sobie daruję- fanki M. Zakościelnego pewnie nie dadzą mi nawet wejść do Multikina;) Osobiście wolałbym jakiś fajny konkurs bez jakiejś fety z wiedzy o PoP oraz grami jako nagrody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here