Serwis Eurogamer rozmawiał z Craigiem Howardem pracującym w studiu odpowiedzialnym za PGR4. Z jego słów wynika, że gra jest w stanie zapisać i odtworzyć każdy wyścig jaki kiedykolwiek został rozegrany.

Możesz być w turnieju typu Mistrzostwa Świata – gra określi twoją narodowość tak abyś mógł udowodnić, że jesteś np. najlepszym kierowcą Ameryki albo z innej części świata. Będziesz mógł obejrzeć cały turniej. Nawet jeśli zostaniesz wyeliminowany będziesz mógł oglądać ludzi, którzy cię pokonali – oglądać ich wyścigi. To wszystko znajdzie się w grze. Staramy się stworzyć pewne podstawy dla wszystkich wielbicieli wyścigów” – mówił Howard. Swoje trzy grosze dorzucił również business director Brian Woodhouse: „Będzie można obejrzeć każdy wyścig jaki odbył się od premiery gry. To nie znajduje się na naszych serwerach”.

Kiedy skończysz wyścig będziesz mógł wybrać czy chcesz wysłać replay swojego wyścigu czy nie. Na dodatek możesz go opisywać słowami-kluczami dzięki czemu będzie go można spokojnie znaleźć. Można je nawet opisywać i oceniać” – dodaje Howard.

Same pliki nie trafiają do sieci w postaci klipów AVI. Dzięki temu ich wysłanie będzie trwało kilka sekund. Pytanie brzmi jednak czy faktycznie dużo ludzi je ogląda. My tego nie robimy. A Wy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo czesto ogladam replay’e z wyscigow – jednak tylko swoich 🙂 Powod? Duzo latwiej wylapac bledy w jezdzie, sprawdzic czy mamy dobra „racing line” i je probowac poprawic. Jesli juz ogladam powtorki innych to tylko tych najlepszych – w celach treningowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here