W październiku na sklepowe półki zawitała najnowsza wersja PlayStation Portable, nazwana PSP-3000. Nie wprowadziła wielu zmian w porównaniu z edycją zeszłoroczną, ale na pewno nie obraziliśmy się na Sony za wbudowany w konsolę mikrofon oraz ekran LCD lepszej jakości. Również kształt obudowy uległ nieznacznym ulepszeniom. Wczoraj pojawiła się jednak plotka mówiąca o tym, iż w przyszłości ukaże się jeszcze jedna, odświeżona wersja handhelda od Sony.

Wieść gminna niesie, że już pod koniec przyszłego roku pojawi się PSP-4000. Nie wiadomo jednak, czym to PlayStation Portable miałoby się różnić od tej edycji, która zadebiutowała całkiem niedawno. Poza tym, pojawiła się jeszcze jedna, znacznie ciekawsza plotka. Otóż według niej, trochę później miałaby się odbyć premiera następcy japońskiej konsoli przenośnej. Ponoć niektórzy deweloperzy już zaczęli pisać pierwsze gry pod nową platformę.

Nie brzmi to może jakoś szczególnie przekonująco, ale być może coś w tym jest, skoro samo Sony nie zdementowało tych wieści. Zamiast tego, brytyjski oddział firmy zwyczajnie stwierdził, iż nie ma zamiaru komentować plotek i spekulacji. Tym samym zapewne będziemy musieli poczekać na jakieś oficjalne informacje z pewnego źródła. Kto wie, czy nie do samego E3, które przecież jest najlepszą okazją na tego typu zapowiedzi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. fajnie, napewno juz piszą jakieś gry pod psp2tak samo jak gry pod ps3 pisali juz 3 lata temukto wie nawet czy nie jest w toku juz projektowanie jakiś gier pod ps4?

  2. A kto wie czy za rogiem nie stoją Anioł z Bogiem? Nie spełniają marzeń i nie obserwują zdarzeń? (tudzież faktycznej produkcji psp2, które było by porównywalne z X360 czy Ps3 jeżeli chodzi o możliwości)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here