Nowa produkcja studia Rockstar radzi sobie na tyle dobrze, że wyłącznie w pierwszym dniu jej obecności na rynku sprzedano 500 tys. egzemplarzy. Red Dead Redemption zajęło nawet pierwsze miejsce w rankingach sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Wcześniej pojawiły się głosy, iż RDR wygląda brzydziej na PlayStation 3. Jak jest faktycznie, możecie się przekonać na poniższym materiale:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Tak swoją drogą to GT są śmieszni ze swoimi porównaniami. Te ich filmiki nawet w „HD” są tak paskudnie skompresowane, że i tak żadnych różnic nie widać ; )

    • Tak swoją drogą to GT są śmieszni ze swoimi porównaniami. Te ich filmiki nawet w „HD” są tak paskudnie skompresowane, że i tak żadnych różnic nie widać ; )

      Dokladnie. Ale mamy obecnei spoleczenstwo Jutuby, ktore nawet nie jest w stanie sobie sciagnac DivX w sensownej jakosci. Bo jak cos sie nei zaczyna odtwarzac od razu, to jest be i w ogole. Swoja droga gra na obu konsolach wyglada PASKUDNIE i ma zenujaca grafike jak na 2010 rok. Mechanika gry tez jest tak denna, ze po prostu odpycha jak sie na to patrzy. Porownanie wiec jest raczej na zasadzie „gdzie gra wyglada mniej paskudnie”. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here