Na trop nowej produkcji wpadł niezawodny serwis Kotaku. Redakcja tegoż znalazła na stronach internetowych sklepu Amazon nowy wpis dotyczący gry Company of Heroes: Tales of Valor. W tej chwili wiadomo tylko, że powinniśmy ją zobaczyć w sklepach w marcu przyszłego roku. Wydawcą tej pozycji jest rzecz jasna firma THQ. Zanim doczekamy się jakichkolwiek oficjalnych informacji na jego temat o zdanie spytamy was, drodzy Wikingowie. Myślicie, że jest to jeszcze jedno rozszerzenie do Company of Heroes (drugie po Opposing Fronts), w którym nareszcie zagramy armią Związku Radzieckiego? Jest to w sumie możliwe jeśli weźmiemy pod uwagę ile wydano dodatków do Dawn of War i cenę tej pozycji (29,99$). A może bardzo dobra strategia czasu rzeczywistego zostanie przeniesiona na konsole? Zabawcie się w jasnowidzów. Złapcie za klawiaturę i napiszcie czym może być Tales of Valor.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Od roku modliłem się żeby wpadli na ten pomysł. . . 😉 Tylko, że ja w swoich pomysłach dorzucałem jeszcze Japońców. Skoro w pierwszym dodatku doszły dwie „nacje”, to czemu w drugim miałaby wyjść jedna?

  2. Od roku modliłem się żeby wpadli na ten pomysł. . . 😉 Tylko, że ja w swoich pomysłach dorzucałem jeszcze Japońców. Skoro w pierwszym dodatku doszły dwie „nacje”, to czemu w drugim miałaby wyjść jedna?

    Zdaje się, że w dodatku doszła tylko jedna nacja – mylę się?

  3. W Dodatku doszły dwie nacje:Brytyjczycy i Niemcy jako nacja grywalna. W wersji podstawowej nie było kampani niemieckiej

    Zgadza się. Po prostu chodziło mi o to, że Niemcy jako nacja byli w podstawce. To, że nie mogliśmy nimi grać w kampanii nie zmienia tego, że byli w grze 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here