Uważajcie na spoilery. Musimy to napisać już na wstępie naszej wiadomości. Serwis Gametrailers opublikował materiał filmowy składający się z czterech części, który przybliża nam grę Alan Wake. O dziele studia Remedy opowiada jego pracownik – Oskari Hakkinen.

W świeżych materiałach zobaczymy między innymi jeden z początkowych etapów z pełnej wersji gry. Nasz bohater poznaje w nim malownicze miasteczko, które wkrótce pokaże swoje prawdziwe oblicze. Remedy pokazuje także dalsze części gry, to jak wygląda walka w ich nowym dziele, a Hakkinen opowiada o mrocznych kreaturach chcących zabić Wake’a. W czwartym pliku wideo zobaczymy natomiast początek starcia z Wielkim Złym, który wyrywa drzewa z korzeniami. Czy pisarz ma szansę w starciu z taką siłą?

Tego dowiemy się już czternastego maja kiedy Alan Wake trafi do sklepów. My na deser zostawiamy was z jeszcze jednym klipem z gry.Skupiony się w nim na najbardziej efektownych elementach tej produkcji czyli technologii umożliwiającej generowanie miasteczka Bright Falls i otaczających go lasów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Można śmiało powiedzieć że od strony technicznej czyli (grafika itp. )to gra wyciśnie z XO chyba wszystko co się da. Jak widać można na XO wydać prawdziwego KILLERA. Oby więcej tak dopracowanych gier było.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here