Serwis Kotaku dotarł do dokumentów brytyjskiego Board of Film Classification, które zajmuje się nadawaniem kategorii wiekowych grom wydawanym w Zjednoczonym Królestwie. Okazuje się, że członkowie organizacji w trakcie przechodzenia Grand Theft Auto IV odkryli w grze przepis na tworzenie metaamfetaminy. Po dokonaniu odkrycia potrzebne było zwołanie kryzysowych rozmów z przedstawicielami Gwiazdy Rocka. Wytłumaczyli oni, że zawarta w grze formuła jest niedokładna i nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia graczy. Dzięki temu BBFC zgodziło się na pozostawienie jej w grze.

Zastanawiacie się zapewne gdzie dokładnie w grze pojawia się receptura. Niestety nie potrafimy tego powiedzieć. Naszym zdaniem warto jednak zadać inne pytanie. Skąd członkowie brytyjskiej organizacji znają przepis umożliwiający produkcję crystal meth?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Ooo nie spotkałem się z tym jeszcze w grze, a ci ludzie z BBFC czy PEGI do wszystkiego się przyczepią. A tak po za tym dostałem newslettera, że Chinatown Wars jest w planach na PSP 🙂

  2. Wydaje mi się, że chodzi o sytuację kiedy z Packim w dokach porywają ciężarówkę. Jest rozmowa, w której Packie tłumaczy po co to robią.

  3. no to teraz narobiliście. . . zapewne połowa vikingów będzie przechodziło GTA IV od nowa by sprawdzić to na swojej skórze 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here