Internet zalały materiały wideo w których indywidua różnej proweniencji rozpakowują w błysku fleszy i kamer grę Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Edycje Specjalne, zwykłe i tak dalej. Radości nie ma końca. Toż to przecież wydarzenie wręcz galaktyczne pomachać milionom internautów przed nosem taką instrukcja obsługi. Nasz redaktor Zielona Łapa, czyli najlepszy recenzent gier na planecie Ziemia jako, ze jest NAJlepszym recenzentem gier otrzymał BARDZO „specjalną” edycję gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Nie wiemy kto dostarczył paczkę, ale jesteśmy tej osobie bardzo wdzięczni. No dobra. Pewnie jesteście tak samo podnieceni jak my i nie możecie się doczekać rozdziewiczenia i prezentacji Wiedźmina 2 Edycji Specjalnej Troski przygotowanej ekskluzywnie dla Zielonej Łapy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

25 KOMENTARZE

 1. Edycje kolekcjonerskie niech się schowają. To się nazywa prestiż. Skoro jest EST to powinna być też wideło recenzja, prawda? Niech nas Łapa ponownie zaskoczy 🙂

 2. No jednak się skusiłem i teraz mam :/ nie moge zainstalować. Nie no podziękuję za taką grę. Mnie przydałaby się teraz ta butelka łyskacza.

 3. Kornick, masz błąd CRC przy pierwszej płycie? Też miałem, skopiuj całą zawartość DVD1 na dysk i z dysku odpal. U mnie podziałało. Przy drugiej i tak wybierasz ścieżkę. Jak będzie błąd przy kopiowaniu to powtarzaj tak długo aż się skopiuje. U mnie pomogło. Ewentualnie jeśli masz możliwość spróbuj skopiować na innym napędzie. To efekt złego tłoczenia.

   • Jeśli wyłącza się launcher po wpisaniu klucza to zainstalujcie jeszcze ten patch: http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5. . . cher_patchPotem wszystko ładnie śmiga. To jest ostatnia przeszkoda. Głupota, że ukrywają tak ważną informację po kątach. Zatrudniłbym się w ich supporcie chętnie na kilka dni :PGdyby ktoś jeszcze rejestrował się dodatkowo w thewitcher. com (przez launchera) to należy podać kod „SuckUROM” (czyli ten na górze)

    Dokładnie. Identycznie jest z olejem kujawskim. 😉

    Olej kujawski z pierwszego tłoczenia przynajmniej działa dobrze 😛

 4. tak tak dokładnie tak. Skopiować na HDD całą płytę po prostu kopiuj/wklej? Jezu. A nie musze stanąć na głowie i zagwizdać? Ok spróbuję. Dzieki 🙂

 5. Powiem szczerze, że dzięki zielonej łapie i jej wszechobecności ostatnio omijam valhalle. Po prostu nie trafia do mnie tego typu „sztuka”

  • Powiem szczerze, że dzięki zielonej łapie i jej wszechobecności ostatnio omijam valhalle. Po prostu nie trafia do mnie tego typu „sztuka”

   ależ drogi kolego czyś nie zauważył, że ekspiacje Zielonej Łapy dotyczące Rozpakowywania tejże Edycji z wideo to zawoalowana kpina ze szczyptą pjurnonsensu z setek, a może i tysięcy nadetych, głupiutkich, żenujących filmików z YT w których ludzie z namaszczeniem otwierają pudełka z Wiedźminem często okraszając swoje działania słownym opisem jak to przyjechał Kurier!Łapa jest boska i już się nie mogę doczekać WIDEŁO RECENZJI Wiedźmina 2 !!!! Bo chyba bedzie nie?

 6. Do tego co napisał Kaczuch dodam jeszcze, że Łapa pomimo swojej banalnej i popkulturowej formy posiada prosty, celny i wysublimowany przekaz kpiący z obecnych „standardów”. Kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

 7. A co głupiego w podnieceniu nowa gra? Głupie to jest wyśmianie tego, albo słabość geografii czy innej matematyki (łatewer). Każdy ma swoje zajoby, i trza je pielęgnować bo się człowiek transformuje w zgorzkniałego emerytowanego ubeka jeszcze przed czterdziestką. Choć finansowo to się akurat opłaca.

 8. Przecież to jest for fun a wy tu się nad tym pochylacie jak nad skamieniałą kupa dinozaura. GO ŁAPA GO!!!ps Wiedsxmin sie nie aktywuje u mnie kur. . . mnie zaraz strzeli albo wezmę kija i pójde po wsi i będe ludzi tłukł!

 9. fredi ale gdzie tu obraza kogokolwiek w pokazaniu w krzywym zwierciadle masowosci tych wideo o otwieraniu paczki z Wiedźminem?samsabat polecam ci newsa z wideo wywiadem z Timem Schaferem. Perełka. Tylko zwróc uwagę ile ma licznik nabity ten a ile ten o Schaferze. Jakie wnioski? Że Artur S wykorzystuje konkunkturę? A czemu miałby tego nie robić?I jesli jedna osaoba czy dwie mialyby być niezadowoleone soo be it!

 10. Ależ ja wam nie zabraniam uwielbiać Zielonną łape, ktoś wspomniał o gustach się nie dyskutuje, for fun to ja wole oglądnąć jakąś komedie, lub poczytać dobrą książkę. . . zielonykaczuchu , znasz przypowiastkę o muchach? ;)Recepta na wieśka:1 idziesz do MM2 Kupujesz za 79. 903 Instalujesz4 Robisz aktywację 5 Instaluje się patch6 GraszWczoraj wykonane ok godziny 20 i bez zająknięcia ruszyło. Chociaż podchodziłem do tego jak do jeża.

 11. poczytać dobrą książkę. . .

  Zapewniam, że Zielona Łapa obudzony o 3 w nocy potrafi cytować Publiusza Tacyta i wybrany fragment Wojny i Pokoju bez mrugnięcia okiem :DKaczuch tak wykorzystujemy k-o-n-i-u-n-k-t-u-r-ę i się tego nie wstydzę 😉 choć czasem brew mi się unosi ze zdziwienia jak bardzo W2 jest nośnym tematem w polskiej sieci w ostatnich kilku dniach.

 12. Moja recepta na wieśka do tej pory1 odbierasz paczkę z CDP2 Czekasz Bog wie na co3 Instalujesz (pełen obaw)4 Robisz aktywację (która nie przechodzi) 5 Drzesz koszulę, klniesz i gryziesz ściany ze złości6 Płakusiasz w kąciku. 7. Rodzina ma Cię dosyć8. A pies chce na siku. .

  • Moja recepta na wieśka do tej pory1 odbierasz paczkę z CDP2 Czekasz Bog wie na co3 Instalujesz (pełen obaw)4 Robisz aktywację (która nie przechodzi) 5 Drzesz koszulę, klniesz i gryziesz ściany ze złości6 Płakusiasz w kąciku. 7. Rodzina ma Cię dosyć8. A pies chce na siku. .

   Zachciało się nowego monitora i pewnie niekompatybilny :>

 13. A moja recepta na Wiesława wygląda tak:1) Idziesz na allegro.pl2) Olewasz zbugowanego Wieśka 23) Kupujesz Lego Piraci z Karaibów3) Instalujesz bez problemu4) Odpalasz bez aktualizacji5) Tracisz rodzinę, przyjaciół, znajomych i kupę życia6) Bawisz się fantastycznie 🙂

  • Nie rozumiem do czego jest ta emergency drinking water. Oświećcie mnie

   No też zauważyłem, że Zielona Łapa ma żelazny zestaw wody norweskiego SARu i operujących na morzu jednostek specjalnych. Tylko skąd to wytrzasnął?stylayoshi a ta woda to do picia jest jak na przykład będziesz na gumowej tratwie kiedy twój statek zatonie 😉

 14. Zielona Łapa pije wodę tylko z NATOwskimi certyfikatami. A skąd ma? Bo sam jest Jednostką (bardzo) Specjalną 😉 i musi mieć specjalne piciu na podorędziu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here