Modyfikacje tworzone przez graczy nie są niczym nowym – od lat powstają dodatkowe elementy do wszystkich najpopularniejszych gier. Czasami są to dodatkowe mapy, całe kampanie, innym razem poprawione tekstury lub nowe modele postaci. W ostatnim czasie, wraz z premierą Street Fighter IV na komputerach osobistych, zaczęły pojawiać się mody dla nowej produkcji Capcomu. Potrzeba było chwili by jedna z bohaterek, Cammy, straciła większość odzienia. Dokumentuje to poniższy film (tylko dla dorosłych!):

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. W 0:58 sekundzie poczułem się jak przy rasowym. . . nie ważne ;pA te (18+) tylko zachęca małych, więc lepiej wymyślcie lepszy sposób 😉

  2. „Ten film wideo został usunięty z powodu naruszenia warunków korzystania z serwisu” Odpowiadając na pytanie z ankiety odpowiem nie mam zdania 😉 z wiadomych przyczyn.

  3. ee tam . . . nic nowegomasa takich modów powstała od czasu wydania pierwszych sims’ów i nude patch’a do nich :)byłoby zabawniej gdyby było: Cammy kontra nagi Ryu . . . buhhe

  4. Teddy_oh. . . nie nie, ostro wcale nie bylo. W sumie to mozna powiedzic, ze miala cos w stylu seamless gatek na sobie bo o ile ja pamietam to kobieta w naturze wyglada nieco inaczej. Swoja droga nie rozumiem tego nowego trendu . . . . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here