Już chyba tylko najzagorzalsi fani trzeciego Fallouta (i my, recenzenci…) czekają z zapartym tchem na nowe dodatki do produkcji Bethesdy. Dziś zadebiutuje piąte „pobieralne” rozszerzenie, zatytułowane Mothership Zeta. Gracze powrócą w nim na miejsce katastrofy UFO, gdzie zostaną porwani przez obcych i przeniesieni na statek-matkę pozaziemskiej cywilizacji. W sieci pojawił się zwiastun add-onu, który prezentujemy poniżej:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. I w ten oto sposób nowy Fallout stał się tylko parodią serii. Wszystko zostało w tym momencie wywrócone do góry nogami. Brakuje tylko krwiożerczego Misia Uszatka i Hello-Kitty.

 2. Mam wrażenie, że Bethesda testuje społeczność graczy sprawdzając na ile może sobie pozwolić, zanim zostanie zlinczowana. . .

 3. Jak czytam te komentarze typu „parodia serii ,tragedia,koniec świata ” to mi się rzygać chce. Na każdym forum ,stronie wszyscy marudzicie o każdej grze po prostu żal, jak wam się gry nie podobają to na pola ziemniaki kopać. Moim zdaniem wszystkie DLC bethesdy był udane i wprowadzały dużo ciekawych nowości i czekam na więcej. PS: a parodią to jest brotherhood of steel na ps2

  • Jak czytam te komentarze typu „parodia serii ,tragedia,koniec świata ” to mi się rzygać chce. [. . . ]Moim zdaniem wszystkie DLC bethesdy był udane i wprowadzały dużo ciekawych nowości i czekam na więcej.

   Proszę. . . obcy. . Fallout. . . tożto jakiś idiotyzm. Obcy byli tylko jako tzw. Easter eggs a nie jako element fabularny. Mi wygląda na to, że Bethesda nie ma już pomysłów i wrzuca byle badziew. Do poprzednich DLC nic nie mam. Pierwszy mi się podobał, ten o BoS też ale jak się przekracza granice śmieszności to jak mamy reagować?Z fallouta robią się simsy z kwadrylionem dodatków a każdy kolejny głupszy od poprzedniego.

 4. Zgadzam się z większością. Fallouta 3 jeszcze dało się przełknąć, fajnie się podróżowało po pustkowiach, mimo, że i tak nie mieliśmy okazji za często ich odwiedzać, bo co po chwila lądowaliśmy w metrze ;f Jednak obcy, anchorage, jakieś bagniste tereny, to już przesada. Dobrze by było, jakby Beth wypuszczała te gry pod inną nazwą ;p

 5. Ale marudzicie. . . Przytoczę słowa Chapina:

  Poza tym wykorzystanie obcych po prostu wydawało się dla nas naturalne. UFO i obcy to duża część pulpowej fantastyki z lat 50. (kto może zapomnieć o UFO rozbijającym się na Kapitolu w filmie „Earth versus the Flying Saucers”?). Umieszczenie tego w DLC wydało się nam więc świetnym sposobem na eksplorację tego elementu ówczesnej fantastyki.

  Dla mnie to było oczywiste jak tylko zobaczyłem samo logo tego dodatku. Taki zabieg ze stworzeniem tego typu dodatku wydaje mi się naturalny zważywszy właśnie na klimaty Fallouta.

 6. A ja uważam inaczej. Obcy w klimacie Falloutów mają rację bytu tylko jako special random encounter. Taki jaki mieliśmy w jedynce i dwójce oraz od biedy jako sztywno ustawiona lokacja w trójki. Czyli takie niewinne oczko producentów do graczy w postaci blastera obcych oraz rozbitego statku pobudzające wyobraźnię. Natomiast wizualizacja obcych w postaci statku matki oraz jakichś niby eksperymentów na ludziach to zwykłe nadużycie nie mające nic wspólnego z klimatem Fallouta i jego osobliwymi encounterami. powiem wam cos wprost – Bethesda próbuje absolutnie odciąć się od legendy starych Falloutów i od pomysłów w nich wykorzystanych. Za kilka lat nie będzie się mówiło: „Och ten pamiętny encounter gdzie znajdujemy Blaster Obcych – najlepszą energetyczną pukawkę” tylko „Pamiętacie podróż po statku Zeta w DLC do F3? Ale to było fajowe”. To jest jak wymazywanie starej legendy poprzez jego modyfikację, udziwnianie i próbę utożsamienia w umysłach graczy kupionej marki tylko z obecnym właścicielem.

 7. Myślicie ,że fallout 1 i 2 to takie wielkie hity a fallout 3 jest beznadziejny?”Polacy żyją klasyką” nie są to moje słowa lecz to prawda ;p. Jak widze komentarze f3 polaków i np. amerykańczyków to mi się śmiać chce”Fallout 3 – best game ever made”, „This is the god of the RPgs. ” itp. to odpowiedzi ludzi z innych krajów. . . Niewiem jak wy ale dla mnie to najlepsza gra jaką stworzono,a w fallout 1 albo 2 można było zobaczyć rozbity spodek ,nie jako esteregg,dupki. makowsky:Dobrze by było, jakby Beth wypuszczała te gry pod inną nazwą ;pMoże i dobrze dla mnie wciąż była by to najlepsza gra. Jestem ciekaw jakie były by wasze komentarze jak ta gre nienazywała by się fallout 3,a miała by V. A. T. S itd. :P.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here