Zapewne już się domyślacie o co chodzi. Japońska firma po raz kolejny zostawiła mieszkańców Starego Kontynentu na lodzie. Europejski oddział Sony potwierdził, że póki co nie ma w planach sprowadzenia i sprzedaży zestawu składającego się z konsoli Playstation 3 i Metal Gear Solid 4. W Ameryce Północnej taki bundle znajdzie się w sklepach w drugim kwartale tego roku o czym już informowaliśmy (w kartonie z konsolą znajdzie się jeszcze kontroler DualShock 3). Niestety na tym nie kończą się złe nowiny. Jeszcze ciekawszy zestaw składający się z czerwonej konsoli PSP, gry God of War: Chains of Olympus, filmu Superbad i vouchera na pobranie Syphon Filter: Combat Ops z PSP Store również nie zawędruje do Europy. Pozostaje nam więc wypatrywanie samych gier i zastanawianie się nad tym czy właśnie tak wygląda miłość po japońsku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Kurde dziwi mnie że Sony nie dba o Europe 🙁 M$ przynajmniej próbuje coś porobić stricte pod skośnookich no ale efektu nie ma. . . więc wychodzi na to samo 😀 Ci próbują i mało to daje a drudzy nie próbują co również nic nie daje 🙂 Eh. . . pozdrawiam

    • Szerokie to pudło, Europa jak zwykle niedoceniana,

      Pudło szerokie bo fotka nie przycięta i się „rozlazła”. Właśnie zauważyłem że prawie nikt na V nie zwraca na to uwagi. A daje przecież okropny efekt. Tożto 10sekund zabawy w jakimś prostym edytorze graficznym.

  2. neth – tu już zdecydowałeś więc nie powinieneś się przejmować. Przeciętny kupujący raczej nic nie wie o takiej czy innej promocji – po prostu idzie do sklepu i kupuje. Jednego możemy być pewni – Sony zadba żeby PS3 obojętne w jakiej wersji nie zabrakło w sklepach (także w Europie)

  3. Proponuję żeby EA wykupiło pana Kojimę i jego zespół. Wreszcie ktoś zakułby go w kajdany i bacikiem kazał pracować :D:D O chlebie i wodzie aż do premiery gry!

  4. Hmm. . . ale w piątek (za 15 minut w sumie xD) Europa będzie miała własny exclusive na PSP – gdyż (podobno) na europejskim PlayStation Store ma wylądować „Go! Messenger” dostępny tylko dla naszej części globu ^-^

  5. Kij Wam w nery Sony. Kij-Wam-w-nery! Po co byly te wszystkie bzdury o najwazniejszym kontynencie i dbaniu o Europe, skoro Stary Kontynent Japonczycy ewidentnie maja wsadzony gleboko w „de” i nic nie wskazuje, by ten stan rzeczy mial ulec zmianie. Czy az tak trudno wydac jakis produkt na dwoch kontynentach? I jesli juz sie to uda, to czy na prawde nie mozna sprawic, by na tychze dwoch kontnentach ow produkt pojawil sie jednoczesnie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here