Ciepłe słowa pod adresem Wielkiego N padły ze strony koreańskiego oddziału Sony. Szef firmy Kang Hee-Won nie wie jak można po pracy bawić się Wii. Ponadto nie wierzy on w to, że konsola Nintendo za rok czy dwa, wciąż będzie bawiła graczy.

Pewnie, Wii ma przewagę cenową, ale jego popularność raczej nie potrwa długo. My natomiast uważamy, że PS3 będzie popularne na dłuższą metę. (…) W pokoju dziennym rodzice kontrolują telewizor, nie dzieci. W telewizji są filmy, seriale, które będą chcieli obejrzeć. Powiedzą więc swoim dzieciom by te poszły się uczyć. Wii dostarcza rozrywkę w pokoju dziennym, ale w Korei może to być trudne zadanie. Gracze mogą postawić PS3 w swoim pokoju i podłączyć je chociażby do pecetowego monitora. Nie wyobrażam sobie jednak by postawili tam Wii i grali na nim bez przyjaciół. Ponadto, kiedy już wrócimy zmęczeni do domu, czy naprawdę będziemy mieli ochotę na zabawę Wii Boxing w samotności?” – tyle na temat Nintendo Wii miał do powiedzenia boss Sony.

Jest trochę racji w tym, co mówi Kang Hee-Won. Rzeczywiście gimnastyka przed Wii po całym dniu pracy może być dla ludzi czymś zbyt wymagającym. Cierpliwością muszą się jednak wykazać osobnicy, którzy w małym pokoju podłączają PS3 do monitorów. Najwyraźniej Hee-Won nie wpadł na pomysł by pochwalić telewizory Sony, które każdy powinien mieć. Lodówka? Pralka? To przeżytki. Kupcie lepiej gigantyczną plazmę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. powtarzacie się, SONY. w dodatku:wracasz po długim i ciężkim dniu z pracy, czy masz ochotę kombinować przy MGS-ie czy Little Big Planete? Nie, ale możesz pobawić się z Wario, Raymanem, itp. . .

  2. LOL !Sony dissuje Nintendo ! Normalnie wierzyc sie nie chce. . . Mam lepszy pomysl, SONY (jesli czytacie to oprzyjcie najblizsza kampanie na tej kanwie)Zrobcie kampanie w ktorej dissujecie Nintendo za BRAK TYTUŁÓW NA Wii !! Na pewno bedzie sukces. . ( a w internecie na PEWNO bedzie glosno)Normalnie ffs . . . Sony juz nawet w Korei przechodzi samego siebie w kwestii wypowiedzi dla mediow . . .

  3. Ostatnio pisalem, ze Sony dokonalo nie mozliwego – Double self-headshot. Ale dzis przeszli samych siebie. Teraz, to juz jest prawdziwe self-headshot combo ;]

  4. Sukcesu nie powinno się krytykować. Ja pamiętam jak sony jeszcze przed premierą PS3 zachwycało się jak potężny jest to sprzęt a an pytanie o cenę odpowiadali ” fani zapłacą każdą cenę za PS3″ widać prawdziwych fanów nie było tak wielu jak się spodziewali a klijęci wybrali tańsze urządzenie. To czy Wii za dwa lata zostanie całkiem zapomniane nie zmienia faktu że odniosło wielki sukces. Sam też nie rozumiem dlaczego panowie z Nintendo poprostu nie dodali poprostu do gamecuba obsugi nowego kontrolera tylko sptworzyli całkiem nową konsolę która jest niewiele lepsza technicznie od poprzednika. Problem Sony polegan na tym że dla dzieci i graczy którzy chcą się rozerwać lepsze jest Wii a dla prawdziwych hardcorowych graczy i tych którzy chcą wspaniałej grafiki i dużej bazy gier lepszą ofertę ma Ms i jego X360. Więc co zostaje dla sony? Fani filmów HD ? Panowie w SONY powinni wyciągnąć wnioski z poraszki i zacząć ratować sytułację. Wydanie większej ilości dobrych gier powinno stać się priorytetem. A może w sony jeszcze nikt nie zauważył że ich wypowiedzi w mediach przypominają bardziej bełkot pijanego niż opinię ekspertów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here