Szefem nowoutworzonego działu North American Product Marketing został Scott Steinberg. Można przypuszczać, że nareszcie ważną funkcę objął fachowiec, który wie trochę więcej o elektronicznej rozrywce niż Karraker. Nowy boss w szeregach japońskiej firmy najwyraźniej nie będzie się zajmował samym public relations a zamiast tego będzie odpowiadał za sprzedaż urządzeń marki Playstation na ternie Ameryki Północnej.

Steinberg pracował już w firmie SEGA kiedy ta produkowała jeszcze konsole a rynek miał zostać podbity przez Sega Genesis. Steinberg znalazł również zatrudnienie w Roxio, którą to firmę doskonale znają osoby korzystające kiedyś z Napstera. Pierwszy dzień pracy nowego bossa Sony wypada na pierwszego października. Wznosimy więc toast za Karrakera, Steinberga i kolejne śmieszne newsy, które być może napiszemy w najbliższej przyszłości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Eeee, pytanie w ankiecie jest trochę bez sensu imo. . . To jak referendum z dowcipu „czy nie masz nic przeciwko rządom Łukaszenki? – tak, nie mam nic przeciwko ; nie, nie mam nic przeciwko” 😛 Jak byś nie odpowiedział, wychodzi na to samo. . . Nie lepiej by było zrezygnować z tego „nie” i napisać „Będą kolejne wpadki PRowe ze strony Sony?”?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here