Coś dla każdego miłośnika hazardu. Co prawda jakość fotek pozostawia nieco do życzenia, ale i tak warto mieć pierwszy wgląd do wirtualnego kasyna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

 1. Czy tylko ja mam takie wrażenie, że entuzjazm w sprawie tego Fallouta jakoś opadł? Na trójkę wszyscy czekali, wszyscy o niej gadali, a jak wyszła, to taka prasa na zachodzie się zachwyciła (co innego gracze. . . ). Teraz NV ma szanse naprawić wszystkie grzechy trójki, być grą kilkukrotnie lepszą, a coś mi się wydaje, że przejdzie bez większego echa. . .

  • Czy tylko ja mam takie wrażenie, że entuzjazm w sprawie tego Fallouta jakoś opadł? Na trójkę wszyscy czekali, wszyscy o niej gadali, a jak wyszła, to taka prasa na zachodzie się zachwyciła (co innego gracze. . . ). Teraz NV ma szanse naprawić wszystkie grzechy trójki, być grą kilkukrotnie lepszą, a coś mi się wydaje, że przejdzie bez większego echa. . .

   Również to zauważyłem – wystarczy spojrzeć na liczbę odsłon newsa z tymi skanami. Wydaje mi się, że to z powodu użycia tego samego engine’u. NV wygląda tak samo jak F3 (a moim zdaniem nawet gorzej – szczególnie w wypadku nieba), więc ludzie nie spodziewają się po tej grze jakichś szczególnych zmian i nowości. Sam już teraz wiem, że użycie tych samych paskudnych modeli postaci i (wnosząc po pozach przyjmowanych przez postacie na zrzutach) animacji na dzisiaj kompletnie nieakceptowalnym poziomie, odbierze mi nieco przyjemności z grania.

 2. Nic specjalnie nie zmienia, bo to jest kolejna pozycja dla konsolowcow, ktorzy zazwyczaj nie lubia gier wymagajacych. Musi byc casualowo i arcadeowo. W Fallout 3 naprawde trudno dostac czape. No chyba ze ewidentnie sie beignie przez pole minowe na wrogow bez zastanowienia. Dla mnie w Falloucie zawsze najlepsze byly lokacje pustynne i ogolne zwiedzanie pustkowia. Miasto mnie jakos nie pasjonuje. A juz na pewno nie mam ochodzy siedziec przy jakims rednorekim bandycie czy przy pokerze.

 3. bo to jest kolejna pozycja dla konsolowcow, ktorzy zazwyczaj nie lubia gier wymagajacych. Musi byc casualowo i arcadeowo

  Ta. . . . tyś gre na konsole widział. Stara śpiewka, czerstwa już. . .

  • Ta. . . . tyś gre na konsole widział. Stara śpiewka, czerstwa już. . .

   Jako posiadacz X-kloca 360 chyba mam swiadomosc i widze roznice w grach robionych na konsole i na PC. Zreszta rynek sie zmienil drastycznie. Chyba mi nie powiesz ze Fallout 3 to godny nastepca F1 i F2?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here