Nie chcielibyśmy być w skórze pracownika firmy THQ, który odpowiada za tę wpadkę. Na łamach serwisu YouTube i wortali zajmujących się elektroniczną rozrywką znaleźć można trwający dziesięć minut materiał filmowy (z komentarzem dewelopera) z nowej produkcji osadzonej w uniwersum Warhammer’a 40,000. Nosi ona nazwę Space Marine i jest grą akcji ukazaną z perspektywy trzeciej osoby. Teraz nie będziemy was zagadywali ponieważ materiał filmowy już zaczął znikać ze stron internetowych. Kto ma trochę szczęścia, ten na pewno zdąży go obejrzeć pod treścią naszego newsa.

Aktualizacja: Jeśli materiał został już zdjęty z serwisu YouTube, to spróbujcie go znaleźć tutaj.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Jakoś strasznie chaotycznie to wygląda. Ludek sobie biega wesoło podczas gdy wrogowie pakują w niego po 3 magazynki bez żadnego skutku. Nic mnie tak nie irytuje jak kamera zmieniająca się na czas kombosu. To samo było w Assassin’s Creed. . .

  2. Tez mnie to denerwuje. Podobnie VATS w F3. Jezeli tych „cinema action moments”, nie bedzie sie dalo wylaczyc to nie widze siebie grajacego w to dluzej niz godzine. A rozgrywka narazie wyglada strasznie banaleni. Blok, cios i fatality. Jezeli tak bedzie wygladac koncowy produkt, to nie wroze Warhammer 40K: Space Marine sukcesu.

  3. Wytrzymałość Marines z tego co pamiętam wynikała z genetycznych modyfikacji, dwa serca itp. Nie zmienia to jednak faktu, że w grze wygląda to mega głupio. Koncepcja z robieniem gry o Marines i skupianiu się na walce wręcz to jakaś pomyłka troszke, będzie to dokładnie wyglądało jak na filmiku, za każdym razme trzeba będzie biec jak gupek do przodu aby pomachać „pachajką” . . . . no może potem dadzą jump Pack’ i. Nie wiem o co chodzi tym ludziom, koleś przez pół prezentacji podniecał się przeniesieniem świata – wizualizacją „w końcu jedyną poprawną”. . . . a sam gameplay wygląda mega głupio i crap’ owato, muszą popracować jeszcze nad animacją tego Marines, kamera jest denerwująca jak zmiania położenie na czas finish’ a, a postać po każdej seri ciosów staje jak kołek w miejscu. Mam nadzieje, że jeszcze to wszystko zmienią jakoś, póki co: „Mi noł lajki”W ostatniej nostalgicznej rozmowie z moim kumplem doszliśmy do wniosku, że teraz robi się gry ładne, niekoniecznie dobre. Kieydyś środki wizualnej ekspresji były dość mocno ograniczone więc gram poprostu musiała być dobra, ciekawa, mieć fajne rozwiązania, historię, fabułę itp.

  4. Wygląda toto, na bardzo, ale to bardzo podrzędną arcadówkę. Może gra jest jeszcze na wczesnym etapie developingu i właśnie dla tego chłopaki z THQ tak się wściekli o ten przeciek? Ciężko stwierdzić. W każdym bądź ranie, jak na razie wygląda toto na niezły crap.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here