Czyżby Microsoft już wkrótce znów musiał zwiększyć limit rozmiaru gier, które pojawiają się na Live Arcade? W tej chwili dowolna pozycja może mieć maksymalnie 150MB. Twórcy Street Fighter 2 Turbo: HD twierdzą, że taka ilość danych nie pozwoli im przenieść pełnej wersji swojej produkcji na usługę sieciową amerykańskiej firmy.

Ich zdaniem umieszczenie grafiki w wysokiej rozdzielczość w grze, bez przekroczenia limitu może nie być możliwe. Wszystko zależeć ma od cieniowania i tego jak mocno uda się je skompresować. Problemy sprawia również muzyka. Umieszczenie wszystkich oryginalnych kawałków i ich remiksów w końcowym produkcie może stać się Mission Impossible dla twórców z Capcomu.

Kiedy dowiemy się jak ta historia się skończyła napiszemy o tym na Valhalli. Mamy nadzieję, że koniec końców na Live Arcade trafi gra, która nie będzie ubogim krewnym wersji z Playstation Network. Swoją drogą to zabawne. Za małe płyty DVD. Ograniczający twórców limit na Live Arcade. Ciągle duża pozostaje jedynie liczba dolarów na koncie Microsoftu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Mam nadzieję, że Microsoft zwiększy limit bo 150 MB to „fucktycznie” mało. Wierzę jednak w Capcom. Oczywiście jeśli wyjdzie – zaciągam full’a bo ten tytuł w HD to nie w kij dmuchał. Na necie są inne obrazki i porónania podobne jak to powyżej. . . mój Akuma teraz wygląda jak Pudzian heh. Trzymajcie kciuki za ten tytuł razem ze mną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here