prox-akracing

Sukcesy w sportach elektronicznych nierozerwalnie związane są nie tylko z talentem gracza, ale również z wyposażeniem, jakie wykorzystuje on podczas rozwoju swojej e-sportowej kariery. Liczy się każdy szczegół – od wysokości klawiatury po konstrukcję fotela do komputera. Drugi z wymienionych elementów przeszedł w ostatnim czasie dosyć rewolucyjną przebudowę i serwowany jest graczom w zupełnie nowych designach.

Aby odnaleźć dla siebie iście stylowy fotel do komputera, można skorzystać z usług kilku marek, których kunszt został już dawno pozytywnie zweryfikowany przez branżę gier video. Fotele dla graczy takich producentów jak DXRacer lub AKRACING zawsze okażą się strzałem w dziesiątkę. Przy ich zakupie należy jednak pamiętać, że poszczególne serie produktowe różnią się wieloma wymiarami, dlatego fotel musi zostać dobrany do budowy ciała konkretnego gracza. W sieci znajdziecie mnóstwo wizualizacji, które w czytelny sposób prezentują różnice wymiarowe pomiędzy poszczególnymi produktami. Tego typu oferują również zróżnicowaną charakterystykę, jeśli chodzi o maksymalną wagę ciała.

Jedną z dwóch najbardziej rozpoznawalnych serii foteli dla graczy jest DXRacer Drifting. Posiada ona jednolite oparcie, które doskonale komponuje się z kształtem pleców. Fotele z serii Drifting zasługują na uwagę ze względu na ergonomiczną sylwetkę, zastosowanie materiałów wzorowej jakości oraz wyważoną podstawę z aluminium, która jest gwarantem wysokiego poziomu stabilności. Ponadto decydując się na taki fotel do komputera, można zawsze dobrać wersję kolorystyczną odpowiednio pasującą do reszty danego pomieszczenia.   

Innym zdecydowanym liderem rynku krzeseł gamingowych są wyroby z serii AKRACING ProX. Nie ma w handlu drugiego fotela dla graczy o tak masywnym oparciu. AKRACING ProX dostarcza graczom wyjątkowe komponenty, które jeszcze długo będą nieosiągalne dla wyrobów niższych serii. Wśród nich natraficie na w pełni trójwymiarowe podłokietniki czy jednolita piankę amortyzacyjną o bardzo szerokim profilu. Wyjątkowe są również wymiary samego fotela. Jest on jednym z największych mebli tego typu dostępnych w polskich sklepach.     

Stylowy fotel do komputera dla gracza

Żaden dumny gracz nie obejdzie się bez wysokojakościowego fotela do komputera. Na szczęście obecnie ich podaż jest bardzo duża, a każdy konsument może przebierać w zróżnicowanych produktach tego typu. Dopasowanie fotela do własnych oczekiwań nie powinno nikomu nastręczyć większych trudności, ani zrujnować domowego budżetu. W znalezieniu dogodnego fotela z pewnością pomoże Wam oferta tego typu wyrobów publikowana na Gamera.pl.   

[Głosów:3    Średnia:4.7/5]

1 KOMENTARZ

  1. Znalazłam i skomentowałam te fajne kosmiczne fotele też na innym portalu. Przydałby mi się jeden z nich, ponieważ przez lata wielogodzinnego siedzenia przy komputerze mam problem z kręgosłupem (miałam nawet tomografię). Jedyne miejsce, gdzie siedzę wygodnie i POPRAWNIE, to praca. W domu już zaczynam się wykręcać, podwijać nogi, zwijać kręgosłup w „S”. Nie za dobrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here