Klip, który pojawił się w sieci jest zapewne „przeciekiem”, gdyż osoba występująca w nim ma zamazaną twarz i zdradza materiały pochodzące z zapowiedzianego hitu. Sam autor zdradzam nam tylko to, że jest programistą studia w Santa Monica firmy Sony Computer Entertainment. Ponadto zapowiada nadejście gorącego tytułu, co potwierdza kilkoma concept artami przedstawiającymi Kratosa. Cały materiał zdradza niewiele, jednakże daje nam już pierwszy wgląd w wizje programistów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia materiału zanim zostanie usunięty.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Duzo ten filmik nie mowi i nie pokazuje, ale wiadome jest przynajmniej to najwazniejsze. Bedzie GoW III i samo to juz zacheci kilku (moze tysiecy, czy dziesiatek tysiecy) do zakupu PS3

  2. Niezłe to było. . . może to nowy sposób reklamy samego SONY. . . Hype ;P CZekajcie a dostaniecie. . . koniec roku pokaże. . . czy Sony da radę. . . a co z tymi 6 miesiącami posuchy. . . Xbox w końcu zapuka pod strzechy co mniej cierpliwych. Zawsze będzie można od kumpla pożyczyć PS3:P

  3. Tak naprawdę ten materiał równie dobrze może być celową prowokacją, bo jak wiadomo im więcej mówi się o danym tytule tym lepiej dla producentów, a taki niby przeciek skutecznie podgrzał atmosferę. Sony nawet nie musiało nic robić same serwisy zareklamowały materiał zwiastujący grę. Czyż to nie świetna reklama?

  4. Jeżeli to nie był film robiony przez jakiegoś maniaka (a wszystko na to wskazuje) to God of War III będzie miało przepiękną grafikę, wygląd Kratosa został szczegółowo dopracowany(np. pojedyncze włoski brody) . Ale to wyglądało bardziej na 4 część Prince of Persja szczególnie do połowy płonący Kratos, dlatego sądzę ze to ściema. Troche na ten temat się orientuje bo mnie to bardzo interesuje. (aaa sie zarymowało).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here