INFORMACJA PRASOWA

Ogólnopolska, wakacyjna wyprzedaż, to kolejny, po Giermaszu, punkt antykryzysowego planu CD Projekt, skierowanego do wszystkich graczy. Tylko przez okres wakacji, ponad 20 doskonałych gier, można nabyć w specjalnych, bardzo atrakcyjnych cenach. Tej okazji nie można przegapić! Oto przykłady super obniżek, które dla was przygotowaliśmy:

Warhammer 40,000: Dawn of War II – sugerowana, dotychczasowa cena – 129,90 zł. Nowa cena – 79,90 zł! Oszczędzasz aż 50 zł!

Saints Row 2 – sugerowana, dotychczasowa cena – 99,90 zł. Nowa cena – 49,90 zł! Oszczędzasz aż 50 zł!

Company of Heroes: Tales of Valor – sugerowana, dotychczasowa cena – 99,90 zł. Nowa cena – 49,90 zł! Oszczędzasz aż 50 zł!

W promocji nie zabrakło również tytułów dla najmłodszych, np.:

Franklin i Skarb Jeziora – sugerowana, dotychczasowa cena – 79,90 zł. Nowa cena – 39,90 zł! Oszczędzasz aż 40 zł!

To tylko wierzchołek góry lodowej. Gier objętych promocją jest znacznie więcej! Jak znaleźć gry w nowych, wakacyjnych cenach? Szukajcie pudełek z grami oklejonymi specjalnymi, czerwono – żółtymi naklejkami promocyjnymi. Wizerunek naklejki dostępny jest na stronie: http://www.cdprojekt.pl/upl/2009_27/news/5175334.jpg

Pod adresem http://www.cdprojekt.pl/wyprzedaz/ dostępna już jest oficjalna strona wyprzedaży, na której można znaleźć szczegółowe informacje nt. gier oraz sklepów objętych promocją.

Równocześnie zaznaczamy, że z przyczyn logistycznych może się zdarzyć tak, że nie we wszystkich sklepach w Polsce objętych promocją, gry oklejone specjalnymi naklejkami i w nowych cenach, pojawią się już dziś. Możliwe są 2-3 dniowe opóźnienia, za które z góry przepraszamy.

Wakacyjna wyprzedaż gier CD Projekt trwa do 31 sierpnia. Warto się jednak spieszyć, gdyż ilość egzemplarzy objętych promocją jest ograniczona! Razem stawimy czoła kryzysowi!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Oto przykład marketingu po polsku. . . Co za pajac pisał tą notkę?? „Gry nawet do 100PLN taniej” a potem w notce wymienia gry ze zniżką 50PLN. . . Ręce człowiekowi opadają ale jaka firma taka ekipa prasowa 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here