Chcielibyście wyjechać do Zony, ale boicie się promieniowania i wszystkich krwiożerczych bestii, które mogą na was zapolować? Jeśli tak, to koniecznie rzućcie okiem na nowy materiał filmowy z Call of Pripyat. W trwającym dwie minuty klipie pokazano obszar gry, który zwiedzimy w tym dodatku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Raduje się serceraduje się duszakiedy brać STLKERska na wojaczkę ruszaOj dana, oj danabitwa już wygrana. . . Chciał bym powiedzieć każda nowy STALKER cieszy mnie niezmiennie wysoko i pozwala zapomnieć o takich smutnych ,,nieporozumieniach” jak Modern Warfare 2. Zaiste piękną niespodziankę zrobiła nam/mi Cenega zatrudniając ponownie pana Mirosława Uttę. Oby tylko zwiększyli poziom trudności i ogólną hardcore-owość, hłe hłe. Ehh. . . jedna z ostatnich prawdziwie Męskich gier z jajami jak granaty (ruskie granaty). . . PS. ) Czy tylko w ,,Słowiańskich” grach (np. Wiedźmin & Stalker) ciemność jest naprawdę. . . ciemna?

    • PS. ) Czy tylko w ,,Słowiańskich” grach (np. Wiedźmin & Stalker) ciemność jest naprawdę. . . ciemna?

      Wlasnie na DX11 ciemność bedzie najciemniejsza

  2. A ja chciałbym powiedzieć, że ten filmik to przecież benchmark, jaki został udostępniony przez GSC. Można w nim się pobawić ustawieniami grafiki (w tym DX11) i zobaczyć na jakich ustawieniach nowy Stalker ruszy na naszych sprzętach ;}

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here