INFORMACJA PRASOWA

Podczas trzeciej edycji Pikniku Historycznego w IX Forcie Czernikowskim, który odbył się w weekend 23/24 czerwca 2007, miał miejsce największy tegoroczny turniej gry komputerowej Battlefield 2 i Battlefield 2142. W sobotę, 23 czerwca, najlepsze polskie zespoły rywalizowały na platformie Battlefield 2. Ze względu na pewne opóźnienia finały turnieju rozegrano online. Końcowa klasyfikacja:

Team Delta (1700zł)
Drievne k0cury (1200zł)
Fear Factory X-Fi (800zł)
Soldiers of Freedom (300zł)
Fear Factory X-Fi (800zł) W niedzielę natomiast odbył się turniej w najnowszą odsłonę serii Battlefield, oznaczoną numerem 2142. Po wielu niezwykle zaciętych pojedynkach końcowa klasyfikacja prezentowała się następująco:

Team Delta (1700zł)
Fear Factory X-Fi (1200zł)
Senatus Populus Que Romanus (800zł)
Wilda D-Link (300zł)

Podczas 2 dniowych zmagań zawodnicy Delty nie pozostawili złudzeń swoim rywalom, pokonując między innymi obecnych Mistrzów Świata i Mistrzów Polski online drużynę Wilda D-Link, a także vice Mistrzów Polski Fear Factory X-Fi.

Skład Team Delta.BF:

Stanisław „stan” Walas – lider
Adrian „B4k3r” Morszczynin
Seweryn „SNAKE'83” Kępczyński
Philip „Philizer” Skogby
Giovanni „Starfighter” Mayer
Patrick „Joey” Cepiga
Sebastian „Navy” Mróz
Adam “pi3rog” Tokaj

Jadąc na LANa chcieliśmy dobrze wypaść w BF2142, gdyż w BF2 już nie gramy od 8 miesięcy. Turniej BF2 traktowaliśmy 4fun i nie nastawialiśmy się na wygraną, bo wiedzieliśmy, że taki team jak np. Fear Factory, który posiada dwie niezależne dywizje BF2142 i BF2 będzie trudno pokonać. Zacznijmy od BF2. Wystawiliśmy dwa zespoły. Nasz drugi zespół niestety odpadł w 1/4, natomiast pierwszy skład po bardzo zaciętych meczach wygrał wszystkie mecze i zdobył pierwsze miejsce. Co do BF2142 naszym planem było wygrać, ponieważ pierwszy raz mogliśmy zagrać w naszym najsilniejszym składem. W 1/2 pokonaliśmy Wilde D-Link, co dla nas było dużym sukcesem. W finale przyszło nam walczyć z Fear Factory, które także pokonaliśmy” powiedział lider drużyny Stanisław Walas.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here