To nie tak, że Test Drive Unlimited nie jest świetny. Pytanie tylko, czy w kwestii gier o samochodach nie powiedziano już absolutnie wszystkiego. Recenzujemy Test Drive Unlimited!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Szczerze mówiąc nie do końca przypadła mi do gustu ta recenzja. Większość tekstu poświęcono zachwyta nad wyspą i jazdą po niej. A nie wiele tam konkretów. Jest co nieco o mechanice gry i tyle. Troche bardziej konkretne rzeczy znalazły sie dopiero w ostatnim akapicie. Dowiedziałem sie na przykałd że motory są słąbe. Ale nie dowiedziałem sie dlaczego. Nie wiem też nic o modelu jazdy. I takich rzeczy mi zabrakło.

  2. oby TDU wyszedl na PC jak najszybcieja co do recenzi. . . Panie autorze, gral Pan w finalna wer czy tylko byl na relacji prasowej; czasami z relecji E3(hlipp) mozna dowiedziec sie wiecej konkretow

  3. Dlaczego motorki są słabe? Mi np. bardzo fajnie się jeździ Kawasaki ZX10R. Miła odmiana od czterech kółek. Ciąć gierka mi się nie tnie. Chyba, że nie zauważyłem.

  4. kolejna gra gdzie samochody sa tylko tematem gry a sama jazda nie ma nic wspolnego z prowadzeniem sportowego samochodu 🙁 szkoda bo moglo byc rewelacyjnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here