Simsy podbiły toplisty gier na komputery klasy PC. To jednak jest najwyraźniej zbyt mało dla głodnych sukcesu twórców. Specjalnie dla was postanowiliśmy sprawdzić jak popularne ludziki prezentują się na telefonach komórkowych!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. W własnym życiu kontrolować życie innych, pod pewnym względem coś jak potencjalne zagrożenie terrorystyczne. 😛 Czyli pół świata do psychologa. . . Loon ładnie napisane, lecz temat recki n/c. Te Simsy naprawdę zaczynają wkurzać.

  2. Nom, Simsy wkurzają coraz bardziej. Po wpisaiu w google „The Sims” wychodzi 96,300,000 wyników. Najgorsze to jest czytanie for internetowych pełno tam „fanów”. Jedynie nad Simsami przeważa chyba ta znana wszystkim Tibia. Chociaż w google wyskakuje „tylko” 7,130,000 wyników to ta liczba rośnie. A ile wyszło do tej pory wersji The Sims na wszystkie konsole ? Trzydzieścipięć! Chce mi się tylko wykrzyknąć „Boże!”. Ale się rozpisałem.

  3. Jak dla mnie Sims od początku jest niewypałem. Ani nie rozumiem jednak ani popularności tej gry, ani masy ludzi ją oczerniających. Czy tak trudno o niej zapomnieć? Dajcie spokój, nie trzeba się tym martwić. Ot, olać Simsy, i już problem z głowy. Mało to beznadziejnych i popularnych rzeczy na świecie, niekoniecznie w branży PC?

  4. Simsy od momentu kiedy przez przypadek sięgnąłem do pierwszej części są dla mnie jednym wielkim dnem i nudne jak flaki z olejem 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here