Vin Diesel jak zwykle wciela się w rolę prawdziwego twardziela w grze The Wheelman. W naszej galerii znajdziecie pierwsze obrazki z pecetowej wersji tego tytułu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Nie wygląda to za dobrze. Nie jestem zbyt wielkim fanem gier na podstawie filmów (tak naprawdę to w ogólnie nie jestem fanem filmów – chyba, że anime ^^). Grafika jest słaba, tekstury na budynkach są po prostu okropne. Może gdyby dodali jakiś mocniejszy blur, gra wyglądała by trochę lepiej. Na temat gameplayu na razie wypowiedzieć się nie mogę – ale wiem jedno. Gra na podstawie filmu (skierowana raczej do niedzielnego gracza który NIE ZNA się na grach), a do tego próbująca kopiować GTA nie może się udać. Chociaż w Chronicles of Riddick z Van. D w roli głównej naprawdę fajnie się grało – w przypadku The Wheelman mam pewne wątpliwości.

  2. ach. . . van diesel, aka rodzinne kombi w benzynie, trzeba przyznać, że ten to umie się sprzedać 🙂 podejrzewam, że mimo ogólnego sarkania na płytkość i prostotę tej gry, to produkt sprzeda się nieźle, bo chyba w każdym z nas drzemie jakiś ‚wheelman’ który lubi wdepnąć gaz do dechy i rozwalić radiolke z obrzyna. . . jak dla mnie twórcy trafili w 10 tagując nową rozwalankę postacią trypel-eXa. . . no i postać na screenach nosi klawe jeansy :p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here