Pamiętacie jeszcze materiał wideo prezentujący w pełnej krasie modern Warfare 2 w wersji Prestige Edition w której mają znaleźć się między innymi gogle noktowizyjne? Musimy przyznać, że granie po ciemku z pewnością nabierze nowego, realistycznego wymiaru. Dziś jednak zapomnijcie o wojennych zmaganiach. Czas zerknąć na hmm… „edycję kolekcjonerską” gry Dragon Age: Origins. Naprawdę nie wiedzieliśmy, że smoki lubią krasnoludzkie wyroby wędliniarskie. Na końcu materiału ktoś chyba rzucił czar „widzenie w ciemności” bo nie przypuszczamy, że narratorka założyła te gogle z nowego Call of Duty..

Zapraszamy także do naszej zapowiedzi Dragon Age

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  • A jak przeterminowana to można się nabawić choroby od jadu kiełbasianego 🙂

   No to wtedy idziemy do alchemika, aby „upichcił” nam antidotum :P.

 1. Przegięcie do potęgi :/ Jak tak dalej pójdzie to w edycji specjalnej kolejnej części przygód Larriego dostaniemy stringi albo coś bardziej „oryginalnego” . . . Kopernik zatrzymaj ziemię, ja wysiadam . . .

  • Przegięcie do potęgi :/ Jak tak dalej pójdzie to w edycji specjalnej kolejnej części przygód Larriego dostaniemy stringi albo coś bardziej „oryginalnego” . . . Kopernik zatrzymaj ziemię, ja wysiadam . . .

   Przecież to tylko żart, dziwię się, że bierzesz to na serio. . .

  • Kielbase zostawiam bez komentarza ale po co komus dwie kopie gry na rozne platformy?

   Bo jak windows ci padnie (sterowniki, blue scr, format 8) to zawsze masz wersje na konsole ktora pojdzie. Jeszcze powinni dorzucic wersje na atari w razie gdyby xbox padl (rrod) 8]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here