Nowe przygody walecznego Indianina zmierzają prosto do czytników konsol następnej generacji. Zapoluj z nami na T – Rexa. Przynajmniej w naszej galerii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPowrót łowcy dinozaurów
Następny artykułNowe szoty z Genji 2

4 KOMENTARZE

  1. Nono. . . Czyżby szykował się godny konkurent (klimatycznie i graficznie) dla Xbox’owego Gears of War? Trzymam kciuki – wygląda ślicznie :).

  2. A. . . Rzeczywiście. Doprawdy – powinienem kupić sobie okulary :). A jeżeli już piszę posta. . . Bardzo zależy mi na tym tytule. I gdy żyłem sobie w błogiej nieświadomości powtarzając sobie *Nowy Turok na PS3* zaczynałem powoli przekonywać się do tej konsoli. Dlaczego nowy Turok mnie oczarował? Powiem więcej – Screeny z nowego turoka. Gra wygląda prześlicznie – śmiem nawet twierdzić, że lepiej od Gears of War. Popatrzcie na te screeny ! Walka z ogromnym T-Rex’em, starcie oddziału z wygłodniałymi raptorami, czy odpieranie ataku zmutowanych skorpionów. . . To wszystko jest takie klimatycznie, że ja wysiadam :o. Nie ukrywam, że Turok to dla mnie seria kultowa, przecie Turok 1 to pierwsza gra na której zobaczyłem BRAK PIKSELI. To była dla mnie szok ;). Tak więc na tą grę czekam z niecierpliwością – i liczę na dobry multiplayer !Ah. . . Dlaczego nie ma takich produkcji na Wii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here