Two Worlds wielkim hitem nie było. Mimo to TopWare Interactive postanowiło wydać drugą odsłonę tego RPGa, o czym donosiliśmyjuż jakiś czas temu. Dziś w sieci pojawił się pierwszy materiał filmowy z tego tytułu. Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że gra nie zostanie wydana zimą tego roku, tak jak wcześniej zakładano. Mamy w nią zagrać dopiero wiosną. Do czekania jesteśmy w sumie przyzwyczajeni. Spójrzmy zatem czy w ogóle jest czego wypatrywać.

Nas niestety materiał filmowy jakoś specjalnie nie ruszył. Ciekawi jesteśmy jednak co na jego temat powiecie wy. Łapcie za klawiaturę i komentujcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Rewelacji nie ma. Pierwsze Two Worlds przeszedłem i muszę powiedzieć, że mnie zmęczyło. Początek był nawet obiecujący, ale później gra okazała się być tak _DRAMATYCZNIE_ źle zbalansowana, że zabiło to całą przyjemność z rozgrywki. Historia była taka sobie – dość zwyczajna i kiedy okazało się, że walka i eksploracja też leżą z powodu dzikiego zaplanowania świata, kiedy zmiana obszaru = część potworów ma Ciebie na 1 uderzenie, ale można je pokonać jeśli się będzie stosowało pułapki i uniki. Czyli często sprowadzało się to do systemu save/load co 2 ciosy, bo jak nie wyszła mi kombinacja to koniec. . . itp itd. Jednym słowem : na drugą część tej gry nie czekam. Niemniej jeśli okaże się, że tym razem wyszło coś lepszego, to kto wie 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here