Przewodnik świąteczny Valhalli to lista dość nietypowych prezentów, które można komuś zostawić pod choinką. Żeby nie było totalnie kosmicznie, napisaliśmy też o grach i konsolach, ale jestem przekonany, że takie cudeńko, jak odtwarzacz PMP czy fotel do gier rajdowych absolutnie zaskoczy i zmiękczy kolana absolutnie każdemu.

Z innej parafii, w ramach wycieczki w przeszłość przesiadłem się na Europa Universalis II, niegdyś zakupione przeze mnie a niższej cenie w ramach promocji. Musiałem się przemóc i zrozumieć gameplay, ale w końcu udało mi się jako tako poprowadzić Polskę do sukcesu. Tym niemniej nie do końca rozumiem, jak działa handel. Wysyłam kupców na oślep, coś tam produkuję w swoim państewku, ale jak to się przekłada na cokolwiek innego nie wiem. Może ktoś wytłumaczy?

Na koniec coś wybuchowego. Ze studiów na akademii wojskowej został mi drobny fetysz do czołgów i rzeczy, które robią „ratatata”. Poniższy filmik mnie fascynuje. Bywa i tak.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Co do świąt to kiedy ta Valhalla zrobi ten konkurs z Konsolami co to zarania dziejów tkwią w zapytaniu na stronie głównej?

  2. Pfff. . . gdyby nie dekoracje w sklepach to bym nie wiedzial, ze ida swieta. Sniegu nie ma, atmosfery nie ma, nawet reklam Coca Coli jakby mniej w TV. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here