W zasadzie nie znajdziecie w naszym newsie kilku słów na temat Gabe'a a raczej parę zdań, które powiedział ten człowiek. Twórcy Half-Life 2 w końcu zauważyli potencjał konsoli Nintendo a nawet stwierdzili, że jest ona „bardziej wartościowa” niż Xbox 360 i PS3. Wii będzie nareszcie brane pod uwagę w przyszłych planach firmy. W tej chwili żadna pozycja na tę maszynę nie powstaje jeszcze w studiu, ale jego przedstawiciele powiedzieli, że „jest to ewidentna luka w naszej strategii”.

Czekając na jakieś konkretne zapowiedzi zostawiamy was sam na sam z wypowiedzią Newell'a: „Nie można myśleć o Wii jak o grafice, procesorze, skalowaniu tekstur. Trzeba o nim myśleć bardziej fundamentalnie. Myślę, że konsola jest bardziej wartościowa. Jest bardziej interesująca niż kombinacja samej karty graficznej i procesora. To konsola, którą sam mam w domu”.

Czy te słowa oznaczają, że Valve stworzy jakąś produkcję na Wii? Mamy taką nadzieję. Wcześniej jednak chcemy żeby w końcu dali nam drugi i trzeci epizod Half-Life 2. Tego newsa znaleźliśmy na łamach serwisu Game Informer.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. No i to mi sie bardzo podoba. . . gdyby tak przenieśli sam „Portal” na Wii to juz byl by hit, nie mowiąc o serii z Gordonem . . .

  2. Ja czekam aż wymyślą na Wii „czujniki” przyczepiane do nóg, rąk i torsu. Wtedy to będzie zabawa :D. Idziesz Freemanem i kopiesz, bijesz, wyciągasz broń. . . Strzał!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here