Z takiego założenia wyszła bohaterka tytułowej produkcji, a w zasadzie jej autorzy – Replay Studios. W nowym klipie z Velvet Assassin możemy obejrzeć 90 sekund gameplayu z tej skradanki osadzonej w latach czterdziestych ubiegłego wieku. Musimy przyznać, że podoba nam się to co widzimy. Bohaterka gry nie przeszła dziesięciu operacji plastycznych, by spodobać się nastoletnim graczom, a klimat Velvet Assasisn zdaje się być dość mroczny i poważny. Ciekawe czy i wy śledzicie ten tytuł? Rzućcie okiem na klip umieszczony pod treścią naszego newsa i złapcie za klawiaturę, by napisać kilka słów na jego temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Jakie to ma mieć wymagania? Mi się nawet trailer tnie. Ciekawi mnie ta motywacyjna gadka przez całość. Ogólnie, wygląd pani (ubiór, fryz, makijaż) pasuje do tematu.

  2. . . . we shall fight on the beaches, we shall fight on the landing grounds, we shall fight in the fields and in the streets, we shall fight in the hills; we shall never surrender.

    Eeeeej chłopaki, przecież to jedno z najsłynniejszych przemówień Churchilla, cytowane miliony razy i wykorzystywane drugie tyle przy rozmaitych okazjach. Nawiasem mówiąc jakoś śmiesznie brzmi z ust kobiety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here